Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Lirion

    addikt

    válasz Leeza #26469 üzenetére

    A picsába, leírtam a sztorit, mire befejeztem, kidobott a forum és elveszett az egész. :(((
    Nah még1x röviden..

    Kb. két éve tudatos önfejlesztésbe kezdtem, ennek része volt a csajozás is. Mielőtt ezt elkezdtem, antiszoc voltam, nem tanultam, nem jártam szinte soha sehova, többnyire wow-oztam otthon.. aztán változtattam, elkezdtem gyúrni, megváltoztattam a külsőmet, eladtama wow-ot, eljárogattam szórakozni is. Így egy idő után a bulik alkalmával előtérbe került a csajozás is, amihez találtam bőven cimborákat. :) Frame kijelentése alapján az önbizalommal nem volt gond, akkorra 4-5 közötti átlagom volt a suliban, jól fizető, kötetlen munkaidős állás, pesten lakás, otthon kertes ház, medence, kocsi a seggem alatt.. mégis remegtem, mikor megszólítottam egy lányt. Hetekig nem voltak sikereim sem, még egy nyamvadt telefonszám sem. Aztán leesett rólam a nyomás és a feszültség, és elkezdtek jönni a sikerek (augusztus elején volt 3 lány, akiket bármikor felhívhattam, ha bnőre vágytam, legyen az egy séta egy parkban vagy egy egész éjszakás szenvedélyes szeretkezés).
    Hogyan lehetséges az, hogy több hétnyi folyamatos kudarc után mégis sikeres lettem?
    Egyszerű: nem az önbizalommal volt a gond, hanem azzal, hogy sikerorientált voltam és külső megerősítésektől tettem függővé a sikerességemet. Ha megszerzek egy csajt, sikeres vagyok, ha sikeres vagyok, értékes is vagyok, ha nem szerzem meg, nem vagyok sikeres, tehát értékes sem.. bullshit. Nem az eredmény a fontos, hanem, hogy jól érezzem magam: élvezem a beszélgetést, a lány illatát, hangját, táncot stb..

    Nem állítom, hogy a sikerek nem adnak önbizalmat, de az törékeny és pár puffanás összetörheti. A belülről, mélyről fakadó önbizalom, betonstabil és a párnál sokkal több puffanás sem zúzza szét.
    Amíg vki a sikerekhez köti az önbizalmát, addig vért fog hugyozni, hogy szerezzen egy csajt. Minél több a visszautasítás, az önbizalom annál tovább süllyed és emiatt még inkább elutasítják a személyt.. ördögi kör. Viszont ha önbizalommal telve mész és ezt nem a sikerhez kötöd, akkor nem lesz rajtad nyomás, hogy vmit el kell érned, tudod magad egyszerűen csak jól érezni és ez vonzó lesz mások számára, legyen az akár férfi, akár nő.

Aktív témák