Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Cs.Orsolya

    aktív tag

    válasz elmoraan (r) #21030 üzenetére

    Most olvasom a mesekutatásaimhoz az egyik könyvben, hogy van egy jelenség, amit anima-típusú nőnek hívnak, aki nagyon érzékeny a férfia animájára - = tudattalanjában lévő nőre -, és észrevétlenül azonosul vele (és ha nincs jelen a férfi, akkor nem igazán találja a helyét nőként, sokszor emberként sem). Most biztosan én is azonosultam a tudattalanodban lévő nővel, és játszom a Te animádat. Ez a lélektani teljes hasonulás. De nem merem ragozni tovább... :D Inkább áttérek más nyelvi játékokra. ;] :B

    Még egy másik, ami ide illik: Néha - majdnem mindig - hazaviszem a klienseim tüneteit, ráadásul úgy, hogy még nem is tudom, hogy az ő tünetük, hanem utóbb derül ki, és akkor esik le nekem a tantusz, hogy már megint "jól sikerült az összehangolódás", és nem hipochonder vagyok. :U :D Ez mindig megnyugtató, mert ilyenkor bebizonyosodik, hogy csak tehetséges vagyok, nem pedig agyahagyott őrült. :K Szóval, van úgy, hogy találkozok az életemben, vagy magamban valami elképesztő problémával, megoldom, és akkor kibukik a következő találkán a kliensemből, hogy hát hetek óta kínlódik azzal a problémával, amit nekem is meg kellett oldanom. Na, az ilyen hajmeresztő sztorik egyre nagyobb számban érnek utol. Ennek köszönhetően azért vagyok olykor magammal elfoglalva, hogy másokat kipucoljak belőlem, és végre rátaláljak arra, ki is vagyok valójában. Nem könnyű a terapeuták élete. Nem is ajánlom senkinek... :U

    [ Szerkesztve ]

    "Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

Aktív témák