Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • tildy

    nagyúr

    válasz glutamin #19706 üzenetére

    Nem akarásnak nyögés a vége.
    PErsze akinek egyszeri numera kell?! :U Szóval mire lehetőség? Újabb strigulára a falon, hogy na ez is megvolt?
    Ez annyira gyerekes. :( Nem a mennyiség a lényeg, sokkal inkább a minőség, oké persze lehet itt egyeseknek ez a fenti skalpvadászat a cél, de talán nem ennek kéne lennie.
    :( Majd megtapasztaljátok, ha esetleg lebetegszetek, vagy bármi, nem az lesz a lényeg, hogy 20 nőt megfektettetek, hanem ki az közülük, aki ott áll melletetek, és ápol benneteket.

    Mindezek mellett tudom, hogy az ilyen sima flörtölésnek is megvan a maga hangulata, és időszaka. Csak ezek a praktikák miket így leírtok, gyáááá ...

    Meg miért kell olyan csajra hajtani, aki nem akar?
    Az "ő tesz szívességet, hogy szóbaáll veled" típusról meg megvan a magam véleménye, ezt már korábban is leírtam.
    Ha férfi lennék úgy hagynám ott az ilyen csajt a picsába "álltass más faszikat" vagy valami hasonló szöveggel, mint a nyü.

    whitezo88: féltékennyé tétel? Van akinél működik, nekem spec olyan pasijaim voltak , és van, akiknél nem álltak sorban a csajjok. Tudod ki akar másik 20 csirkével versenyezni...

    [ Szerkesztve ]

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Aktív témák