Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Viszlát

    addikt

    válasz Cs.Orsolya #13323 üzenetére

    Szokás szerint a homokozóban érzed magad, két kérdés után egy inkább ne válaszolj kérés... no comment. Egyébként jól érzed, viszont pikáns feszültségről szó sincs, egyszerűen nevetségesnek, adott esetben pedig kifejezetten károsnak tartom a "mondókád". Botlás sincs, ha nem vagyok megszólítva, simán átlépek.

    tildy: nem mindegy ha egyszer így is disznó úgy is disznó? :)

    [ Szerkesztve ]

    "How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

  • frame>24

    addikt

    válasz Cs.Orsolya #13323 üzenetére

    Én most a nőkről csak az unalomig lerágott, (szerintem másokat már az őrületbe kergető) témámat tudnám csócsálásra bedobni:

    Kinéztem magamnak a norvég csajok közül a -->Grófnőt. Így neveztük el, mert olyan tartása van, olyan kiállása, (és oly tökéletes fejformája :B ), mintha csak valami kosztümös filmből ugrott volna elő. Jó magas is, a 18x magasságommal még mindig kicsit fölfele nézek a szemébe.
    Egyelőre fogalmam sincs, hogyan kezdhetnék udvarolni neki, addig eljutottunk, hogy hazakísértem egyszer egy barátnője társaságában (egy utcában lakunk)--> tehát elvileg a tény, hogy létezem, vmi emléknyomot már hagyhatott benne :DDD (akkora ez a társaság, hogy most asszem ez is eredmény)

    [ Szerkesztve ]

    ▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

Aktív témák