Hirdetés

Aktív témák

  • Mr X

    veterán

    válasz Apollyon #49441 üzenetére

    Nos, talán otthagytam a szarban, de az előtte lévő számtalan alkalommal ott voltam a szarban is.

    Összekapartam, mikor szétcsapta magát, becipeltem és lefektettem, mikor elájult, lenyugtattam, mikor rettegve sikoltozott vagy őrjöngött, lefürdettem, mikor ájultan összevizelte magát. Elvittem dokihoz. Nem csináltam semmit, ha végeztem a melóval, mentem haza, hogy vele legyek.

    Ezek után is állandóan piálás volt. Ne tudd meg, milyen szar arra ébredni, hogy kint áll a konyhában, támasztja a tűzhelyet azzal a tipikus bamba berúgott vigyorral. Naponta túrtam át a lakást dugi piáért, volt, hogy másfél liter kalinkát találtam egy körben.

    De ezek ellenére is kitartottam. Mert ha józan volt, nagyon okos, édes csaj volt. De a végére több lett a részeg időszak. És mikor már annyira kifordított magamból, hogy egy kurvaanyázása után pofoncsaptam, én, aki sosem ütöttem meg nőt, összepakoltam és eljöttem.

    Ne érts félre, nem sértődtem meg azon, amit írtál, csak a korrektség kedvéért írtam le az én nézőpontomat. :)

Aktív témák