Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • Apollyon

    Korrektor

    Nah tényleg eljött egy olyan pont (megin:DDD), amikor tényleg nem tudom mit lehetne csinálni...

    Most találkoztam egy havernőmmel, elég jól elvoltunk egész este, tökjól megismertük egymást, és nem is igazán tudom mér akartam vele találkozni, most már tudom hogy kell. De tele vagyunk közös ismerőssel, pl csomó ex van, aki neki a barátnője, nekem a haverom, és nem lehet semmi, mert botrány lenne. Szal csak egy éj, de az jó móka lesz, ha összejön.

    Viszont nem tom, hogy hogy. Azt se tudom mit gondol rólam. Eddig nem igazán bírtuk egymást, soha nem beszéltünk, de most elhívtam, eljött, és egész este együtt voltunk és tök jót beszélgettünk, hülyéskedtünk és minden totál jól összejött, mintha nekem alakulna...

    Csak nem tudom hogy lehetne rávezetni.. elvoltunk jól, fel is hívtam magamhoz, mivel mondta úgyse csinál semmit holnap. De azt mondta, hogy nem mert aludni akar. Ez a csaj nem olyan hogy csak úgy elkönyvel barátnak, hiába ismerjük egymást 7 éve, ezt én meg tudnám ... igen :D

    Gőzöm sincs mit kéne lépnem.. Van neki képben más, akivel jövő héten össze akar jönni, de nem az a monogám típus, szal biztos nem ezen múlik. hanem az a "baj", hogy haverok vagyunk, és át kéne fordítani.. az ágyamba:D
    Szerintetek?

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Aktív témák