Hirdetés

Aktív témák

  • orbano

    félisten

    válasz Zscca #33777 üzenetére

    ezzel csak azt akartam kifejezezni, hogy normális párkapcsolatod csak normális csajokkal lehet. normális csajok pedig normális pasikkal járnak. ahhoz, hogy épkézláb párkapcsolatod legyen, először magadat kéne rendberaknod, ahogyan azt a többiek is tanácsolták. én elhiszem, hogy most kilátástalannak, meg értelmetlennek látod a világot, mert minden pici boldogság tőle függött, de ezen előbb utóbb túl kell lépned. majd megtanulod.
    nekem egyébként az emberré válásban az segített, hogy elkezdtem magam jobbá tenni, célokat kereni, hogy megmutassam az exemnek, most már mennyivel jobb vagyok, hátha visszaszerzem. így szépen lassan lett megint saját életem, képeztem magam, buliztam, barátokat szereztem. eleinte ezt mind őérte, de aztán ezszépen lassan elkopott, lettem megint nőim, és egyre inkább elfelejtettem ezt az egész baromságot. pedig közben hány nő "bántott", meg milyen szar volt, úúú a világvége, meg ezért nem érdemes élni, stb. és nekem is önbizalomhiányom volt, de még milyen. most meg nézz rám, akkora az egóm, hogy attól lassú a PH! szerver folyton.

    A vér nem válik VAZZE!™

Aktív témák