Hirdetés

Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz mephi666 #30185 üzenetére

    na, leírnám a fejleményeket, mert nagyon boldog vagyok és kolléganőmön kívül mással nagyon nem tudtam még megosztani :)

    tegnap került sor a találkozásra a lánnyal, mert kedden közbejött neki valami... felmentünk hozzám, sütöttem kaját, amiből végülis nem sokat ettünk, mert ő sem volt nagyon éhes (céges nagyebéd volt náluk) és én sem :) pár cuba libre koktélt kevertem (fehér rum, citrom, lime, kóla, jég), nem ütős, de nem is azért ittuk, hogy bekészüljünk... órákig beszélgettünk, zenét hallgattunk, jól éreztük magunkat kettesben... amikor csak egymásra néztünk, éreztem, hogy kölcsönösen megvan a vonzalom... ültünk az ágyon egymással szemben és egyik pillanatban nem tudom miért, de közel hajoltam hozzá és megcsókoltam... az első tartott vagy 10percig, kiesett közben teljesen minden és abban a csókban benne volt mindkét oldalról a szenvedély teljesen :) elkezdtem érezni valamit, amiről már azt hittem, hogy többet nem is fogok soha hasonlót érezni... és a legjobb, hogy ő is így érez... :) legközelebb szombaton találkozunk, de más most jó lenne... nem akarom elkiabálni, de úgy érzem, hogy mindkét oldalról csak fokozódni fognak még az érzelmek és ő az igazi :) úgy éreztem tegnap, mintha feltámadtam volna és elkezdtem volna élni... olyan hatással volt rám az egész, hogy percekig csak ültünk, néztük egymást és élveztük közösen a csendet... nem volt egyáltalán kínos, hogy nem beszéltünk akkor...

    #30452: igen, ez nálunk is így volt... írtam korábban is erről az álláspontom... ha megvan első pillanatban ez a kölcsönös vonzalom, akkor abból nagyon könnyen szerelem alakul ki... viszont ha találkozás-találkozás-találkozás és valamiért összejön a 2 ember (esetleg gyenge pillanatban, vagy csak nagyon társra vágynak), akkor inkább csak szeretet+megszokás alakul ki.... ez meg nem az igazi... az a legjobb, ha az első pillanatban megvan a szikra, ami után még csak fokozódnak az érzelmek, az az igazi :)

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Aktív témák