Hirdetés

Aktív témák

  • glutamin

    őstag

    válasz Csakénvagyok #19137 üzenetére

    Az viszont hogy 4 buliról 8 új ismerős szerezni, az sok. Azt elhiszem hogy van csaj (s talán nem is annyira kevés) aki fél óra múlva a farkodat markolássza, nem egy példát láttam már, de hogy ezt akkor is megteszi ha nyilvánosan egy másik csaj tette meg előtte, minimim jól be kell legyen baszva. S ekkor már megint az anyagiak, ha te nem fizecc neki, majd más, s annak fogja markolászni a farkát.

    Nekem is ezzel a résszel van problémám. Nem mondom, hogy nem csináltam ilyet sosem (modjuk 4 akkor sem volt), de ezt nem szokták jónéven venni. Ha egy csajt egy este többen "körbeadnak", arról elég negatív vélemény szokott lenni. Gondolom a másik oladról sem sokkal pozitívabb a megítélés. Egy légtérben ez szerintem nem jól veszi ki magát. Ha valakit ez nem zavar, akkor tényleg csak testi kapcsolatot keres.

    Egyébként meg abszolút nem Lirion ellen akarok írni, csak ez a része nekem kicsit fúrcsa.

    [ Szerkesztve ]

    „When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

Aktív témák