Hirdetés

Aktív témák

  • tildy

    nagyúr

    válasz I_Am #18148 üzenetére

    :C :C
    Emlegetett ember.
    Pont minap beszélgettünk rólad, hogy na te vagy olyan tipusú ember ,felnőtt férfi, aki úgy erős , és kézben tartja a dolgokat (nem magas labda!) , tudja mit akar, és ha hibázik is megy tovább, kell fel, és teszi a dolgát.
    Olyan akire számítani lehet.
    :)

    no más dolog: tegnap voltma exnél, leveleket hoztam el, hát úgy néz nem tökéletes a magánélete, de engem aztán vissza nem kap. Megint mondott egy -két olyat, nem direkt, csak mittudomén, amit sikeresen magamra vettem (Mondtam neki , hogy remélem nem az lesz amit mondott, hogy ha olyan a helyzet , lehet fog még engem keresni , és bár nem azt mondta hogy isten ments, de amit mondott, annak kicsit ilyne kicsengése , értelme volt. Kicsit úgy éreztem, annyira sz.r és szemét voltam vele, hogy kvázi öröm tőlem megszabadulni.
    Szerencsére otthon boldogságot és ölelést kaptam, biztosítva arról, hogy mégis szerethető vagyok. :) )

    [ Szerkesztve ]

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Aktív témák