Hirdetés

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

  • PlayStationre tarthat a Palworld?

    gp PC-n és Xbox-on is roppant népszerű a játék, vélhetőleg csak idő kérdés míg a Sony gépeire is befut a program.

  • BYD Atto 3 menetpróba

    ma Ez kéne legyen a kínai slágertermék az európai piacon, mert tágas, olcsó és elég modern is. De adódnak kompromisszumok.

Aktív témák

  • Timocicu

    aktív tag

    válasz Cs.Orsolya #13785 üzenetére

    Forró kakaó? :U

    Nem is térek napirendre felette. Vén koromra hülyülök meg én is...

    Lásd be, nőből vagy és néha érzékenyebb, mint a másik nem szülöttei. Mondjuk ott is vannak kivételek. :K Én is ebbe a korosztályba tartozom, sajnos már sokat csalódtam. De ennek ellenére sem tanulok belőle. Napirendre soha nem fogsz efelett térni. Ha már egyszer ez megtörtént, sajna valószínű, hogy máskor is megfog. De ne legyen így! Szerintem ez nem hülyülés, csak máshogy lát az ember dolgokat, másként értelmezi az érzéseket. Na látod! Már nem is olyan szörnyű , mint ahogy pár perccel ezelőtt láttad. Minden rendben lesz.

    „Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

Aktív témák