Hirdetés

Aktív témák

  • Cs.Orsolya

    aktív tag

    Na, egy nőügy, amit nem értek. Remélem, segítetek!

    Vannak ezek a becenevek. Mostanában tömegesen jönnek szembe velem, hogy a lányok ilyen neveket aggatnak a pasijukra: Macikám, Mókusom. Nem az a gáz, hogy adják nekik, hanem, hogy így beszélnek róluk mások előtt is, család, barátok előtt is. Így is nevezik meg őket. Ez így mi? Én teljesen ki vagyok akadva rajta. Pláne, hogy ezt a pasik elviselik...
    (Most ezen nem akarnék pszichologizálni, mert tényleg érdekel, hogy szerintetek mi ez)

    Ti mit éreznétek, ha a barátnőtök ilyen becenevekkel illetne, és ezt használná a nevetek helyett mások előtt is?

    A másik női dolog:
    Vannak ezek a csecse-becse-csicsa-bicsa kis lógantyúk, és kabalabizgentyűk, meg plüssbigyók, amikkel tömve vannak a boltok. Az egy dolog, hogy a kamaszcsajok, és bizonyos női karakterek halmozottan csingilingi-függők, de mi van akkor, egy pasas szereti az ilyesmit? És abban a helyzetben, ha egy nő vesz egy ilyen kabala-amikorhiányzomezmajdveledlesz plüsst, mint kulcstartót, vagy kocsi-függentyűt, akkor mit szólhat ehhez egy viszonylag normális pasi? Ti mit szólnátok ilyesmihez ajándékba?

    Frame: Nem tudom, min keseregsz. Kezdd velük azt, amire Odin megteremtette őket! Most mit vitatkozol egy főistennel? Inkább becsüld bölcs meglátását, s hogy az utadba sodorta isteni akarta eme tökéletes teremtményeket. használd a szerencsédet, és hajts fejet Odin akaratának. :P ;] :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

Aktív témák