Hirdetés

Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    jelentem kezdek kikészülni...
    igazából nem értem hogy mi történik velem, gondolom a vizsga is rárak egy lapáttal, de ezt már nem tudom magyarázni talán azzal sem.
    már szinte három hónapja mentünk szét exel, és utána nemsokkal összejött egy hölgy, de ezt már írtam.
    azóta sem gondolok soha az exre, se napközben se este, de egyszerűen ahányszor ittalszik a barátnőm a menyországban vagyok, elalszok és mintha a pokolban kelnék. SOHA nem álmodtam exel még amikor együtt voltunk akkor sem, most meg csak akkor ha a jelenlegi barátnő itt alszik. még az első "mókás" volt jót röhögtem rajta. ma reggel viszont teljesen kiakadtam már, ez talán az 5-6. eset egy hónapon belül. ugyanazt álmodtam ami az este volt de nem vele... kiszúrta hogy valami nincs rendben de nem akartam magyarázkodni. nem tudtam hogy adjam be, aztán azzal ment el hogy reméli egyszer azért elmondom hogy mi volt ez.
    ha egyedül alszok itthon akkor mint a tej, éjszaka meg mintha 8 óra telt volna el álmomban, én meg aludtam kettőt...
    az a baj hogy már szinte félek elaludni mert nem akarom azt az érzést megint hogy reggel felkelek és 2-3 percig gondolkozok hogy miért nem az ex fekszik mellettem...

Aktív témák