Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Avast

    tag

    válasz Killberk #529 üzenetére

    Semmi baj nincs az Avastal bár állítólag borzasztóan szerepel az új verzió a teszteken. De aki full totál ingyen cuccot akar annak jó. Én azért cseréltem le mert tegnap rutinszerűen felraktam a nod32-t (ugye hogy más is lássa a gépet néha kb havonta megtettem) és látva az Avast szereplését úgy döntöttem egy ideig inkább ezt használom és avast távozik. De mégegyszer hangsúlyozom nem azért mert a nod vírust talált utánna hanem azért mert nem tetszik a szereplése a teszteken és leginkább untam hogy 2.5 óráig tart egy full alapos scan. (nod kb félóra alatt elintézi) plussz érezhetően gyorsabb a gépem. :C


    Az a havi ötperc ujrarakás meg sztem elenyésző.

    Szerintetek a nod így akarja elérni hogy a cuccát ne törögessék fel hogy a havi nod újra rakható (sok havi cuccal ellentétbe) mert ha megnézitek a szoftverbázison is és a nod honlapján is mindig az aktuális hónapot írják ki hogy addig lehet frissíteni. hozok egy pékdát ha esetleg nem értitek mire gondolok ''2006. június 30-ig frissíthető, teljes értékű próbaváltozatot.'' ugye ott a júni 30 de ha ez lejár már más dátumot fognak írni.

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák