Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BlacKSouL

    addikt

    válasz Avast #526 üzenetére

    SysTray ikonon balklikk, Vezérlő központban Frissítések menü Frissítés pontja, vagy Naplók menü Eseménynapló pontja alatt. Mindkét helyen leírja a frissítési időpontot, a Frissítésben azt is megmondja melyik adatbázis van éppen, és azt mikor adták ki. De mondok jobbat, a legújabb verziók kijelzik ez utóbbit is, ha simán fölé mész az egérrel a Systray ikon fölé.
    De ha azt kérdezed, hogy mikor keresett egyáltalán frissítést a szervereken, akár volt új, akár nem, akkor azt a Vezérlőközpont, Rendszereszközök, Feladatütemező -ben tudod megnézni, a Rendszeres automatikus frissítés című ütemezés utolsó oszlopa a Végrehajtás legutóbb alatt.

    Aláírás (nem kötelező megadni)

  • Killberk

    aktív tag

    válasz Avast #526 üzenetére

    Én is Avast-ot használtam régebben, illetve azt ajánlottam mindenkinek, de aztán kipróbáltam NOD32-t, merthogy állítólag az fogja legkevésbé vissza gépet és nekem volt egy olyan gondom, hogyha bármilyen játékot indítottam, akkor 4-5 másodpercig nem csinált semmit gép, mégcsak el se kezdte a töltést. Nos, konkrétan ez a probléma megmaradt (illetve azóta már új winnel jó), de pl. taskbaron lévő gyorsindító nyílra kattintva egyből feljött a lista, míg Avast idejében arra is várni kellett 1-2 másodpercet. Mivel engem nem zavar, hogy próbaidő lejárta után újra kell telepíteni, ezért azóta is NOD32 van gépemen, de mikor ajánlom másoknak, őket többnyire zavarja ez az újratelepítgetés, ezért nekik továbbra is Avast van.

    [Szerkesztve]

    http://killberk.deviantart.com/gallery

Új hozzászólás Aktív témák