Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alba Game

    tag

    válasz Brasco31 #3226 üzenetére

    Nem tudom, ő e az ?! Van sok más Norbi is, gondolom. Annyira nem ritka név. Ha meg mégis az, akkor csókoltatom. Egy krokodillal... :P (amúgy AZ a Norbi szombathelyi, szóval ... )

    Kicsit még mindíg azon kattogok, mi legyen az MK8 mellé. NSMBU, Pikmin 3 és Wii Party U a legsanszosabb. Nah, alszom még rá néhányat és kiderül. :DDD

    WD -ról: bár itt ketyeg mellettem a PS4, de én is megvárom vele a WiiU verzát. Vagy ideiglenesen beszerzem (FB -n van 16k -ért alap verza bontatlanúl) és a trófeák miatt csapatom. Sztem azért (is) csúszik a WiiU verza, hogy a GTab -ra optimalizáljanak amit tudnak. Pl a hekkelést is. És akár némileg át is gyúrhatják. Elég soka kritizálják is azt, hogy a game egyik alapvetése ilyen kis eccerűcskére sikeredett. A DeusEx3 hack-rendszere komolyabb volt.
    Amúgy cimborám tolja PS4 -en. Napokig panaszkodott az autós részek rettenetes irányíthatóságára. Aztán megszokta, de persze ezek után sem az igazi - szerinte. Összefoglalva a véleményét: a játék egy alaposan összegyúrt GTA-FarCry-DeusEx-MGS "massza". Nála egy vastag 8-as. Multiját nem próbálta még. Ha lesz némi "első-kézből-infóm", persze megosztom veletek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák