Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Petro

    tag

    válasz laxius_ #439 üzenetére

    1, Szeintetek lesz pisztoly wii re?

    Fogalmam sincs.

    2, A red steel is ilyen nehézkes? Ti mennyi idő alatt szoktátok meg?

    Elsőre kicsit szokatlan de fél óra alatt meg lehet szokni.

    3, Wii is ugyan ugy süllyesztő lesz mint gamecube?

    Elég sok fejlesztő cég jelent be játékokat wii-re sóval elvileg nem, de ki tudja mit hoz a jövő.

    4, Mindenki szidja grafikat.

    Szerintem csak a kis hülye szilikongyerekek fikázzák akik nem tudják milyen volt az élet a 3D előtt. Nekem semmi bajom a graffal (bár el tudnám képzelni jobbal is :D ). Megnéztem Xbox 360-at a médiában hát nem voltam elájulva tőle, a PC-m is tud olyat. Ami viszont nagyon tetszett grafikailag az a PS3, de az meg megint nem nyújt semmi újjat a grafikán kívül, mint a PC-m, szóval nekem bejött a Wii, nem cserélném el csak azért mert most XY konzolon jobban néznek ki a játékok.

  • Peat;)

    veterán

    válasz laxius_ #441 üzenetére

    A ps3 ára 165 ezer, grafikában kb annyit tud mint x360, fizikában meg mesterséges intelligenciában meg jóval többet az okosok szerint. A netes részt elég komolyan gondolja a sony, mehet hozzá az egér csatlakozás. Kamu marketing, meg drága ahogy mondod, de kb 1 év múlva a legjobb konzol lesz. Nem úgy sikerült szerintem se ahogy azt sony gondolta elsőre, ez tény, de az írásod inkább írigykedésnek tűnik :) egyébként aki csak évi 3-4 eredeti játékot tud megengedni magának annak alapból kilőve ps3 szerintem, x-et meg wiit ugye lehet flashelni/chipelni és kipróbálni más játékokat is. (ezt ne tárgyaljuk tovább, csak a lehetőség ténye elég fontos a szegényebb országokban, de ne warezoljunk, ennyi még elfér talán, hiszen ez önmagában nem warez, valahol legális is a chip)

    Egyébként wii-m van/volt(most szervizben van) és egyetértek azzal hogy technikailag gyenge szegény, annyi erőt kellett volna belerakni hogy a ps3 és x360-as játékokat elvigye full lebutított állapotban, de sajna annyira sem elég finoman szólva és így rengeteg jó játéktól esünk el/fogunk elesni. Ugyanakkor meg magasan a legszóraoztatóbb konzol szerintem :R és zelda alapján nagyon jól meg lehet oldani az irányítást, nem játszottam cod-al de nagyon elcseszték a teszteket olvasva, medal of honor állítólag sokkal jobb (márc végén jön). Szívesen pengettem volna 10-20k-val többet egy erősebb gépért ha minden játék kijön wii-re is, mert mind2 vetélytárs konzolján van pár darab játék ami magas minőséget képvisel. Fél évig kb még biztos jönnek ps2-es játékok, amiket megkapunk wii-s változatban, de hogy utána mi lesz attól tartok kicsit, mindenesetre ha így haladnak az eladások akkor addig pont annyi eladott gépnél fog tartani a gép(10 millió szerintem meglesz simán pár hónap múlva de utána nagy visszaesés, most tart 6 milla eladott gépnél), hogy jópáran fejlesszenek rá külön is. (a hátrány itt meg az hogy későn indulnak/tak a fejelsztések wiire mert mindenki temette :( , legszegényebb játékfelhozatala van szerintem, kellett volna még 1-2 cím a zelején pl metroid és resident evil és nem lenne semmi gond de ez év végétől indul be csak a termés, pedig könnyebb rá fejleszteni mint egy ps3-ra az 100% :) )

  • Zenty

    őstag

    válasz laxius_ #441 üzenetére

    Most az a szitu ,hogy a wii lesz valszeg egy darabig a piacvezető!
    Igaz még nem az ,de 4 hónap allat elért 6 milla eladást. Igy hamarosan 10 fellet lesz!
    X360 eladása egy pici hiány eléri a 10 millát most. A ps3 meg rugdosa 3 millát ....
    Szal ezt ugy méghozzá ,hogy nincsen annyi nagy név wii-n.( mi lesz ha majd lesznek? :D)
    Év végén jönnek a nagyobb címek ahogy emlitették ,és útána fog eldölni mi lesz a gép további szituja!
    De mindesetre ha 1 év allat elérik a kirtikus tömegett( a 15 milliót) elméletileg majdnem az össz kiadónak fejlesztenije kell rá( pontosabban érdemes :)

    [Szerkesztve]

    Guild Wars - Zenty a survivor

  • laxius_

    tag

    válasz laxius_ #447 üzenetére

    Jah és még annyi, hogy ez a PS3 ''láz'' ha lehet annak nevezni meg Xbox ''láz'' hogy minden rossz csak ezek jok és fikazunk mindent ez nem tettszik...
    De ha jol vettem eszre ez a Wii seknel nincs is igy mi nem fikazunk, mi nem mondjuk hogy xbox meg ps3 sz@r, pedig tehetnénk mert az iranyitas a konkurenseknél a Wii hez kepest kb olyan mintha egy toloszekkel akarsz tancolni a diszkóban...
    Érdekes... talán egy bizonyos intelligencia kell ehhez is, meg ahhoz is hogy mi az ami szórakoztató :)


    amit meg kihagytam az előbb, hogy hiába mondja a sony hogy erőgép és hiába kántálja minden 3. 14évs hogy húú erőgép... nem mutatja meg egyik sem mitől legyek elszállva ... mert még olyat nem láttam ps3 on amitől elszálltam :) Wii től aki meglátja mindenki elszáll :)
    Szoval lehet hogy van egy 15millio dolláros full extrás Jacht a kertedben ha nincs víz amire ki tudod tenni, csak lakni tudsz benne de hajozni nem tudsz vele...
    Lehet hogy arra rendeltetett hogy erőmű, de nem tudja kihasználni egyenlőre..
    Ha majd olyan játék lesz rá hogy nemtudom filmet nézek e vagy játék akkor elszállok, addig kíméljetek ezzel mert azért kiadni 170e forintot hogy egyszer majd jo lesz szerintem nagy butaság... de ezt szerencsére más is észreveszi, mert az eladásokból látszik....


    [Szerkesztve]

    dolgozni csak pontosan, szépen...

  • rudi

    nagyúr

    válasz laxius_ #452 üzenetére

    A most Wii 70k-ért és majd PS3 100k-ért éppen annyi pénzt jelent mint a most PS3 170k-ért. Szerintem a két dolog teljesen másról szól. A Wii egy nagy ötlet viszonylag szerény megvalósítása, PS3 meg az unalomig agyonismételt (de azért bevállt) recept aktuális, full extrás kiadása. Mindenkinek magának kell eltöntenie, melyikre van igénye, de azt egjegyezném, hogy semmiből sem áll kifejleszteni a PS3-hoz egy Wii jellegű kontorllert, de a Wii teljesítményét nem lehet a PS3 szintjére emelni.

    Resistance Is Futile. You will be assimilated!

  • rudi

    nagyúr

    válasz laxius_ #460 üzenetére

    És mi van, ha valakinek nem a spéci kontroller kell, hanem a 1080i-s felbontás, meg a play station exclusive játékok? Azt sem szabad elfelejteni, hogy a piac háromszereplős; van egy elég jól bejáratott, játékkal jól ellátott, aránylag potens hardveres sőt még annyira nem is drága Xbox 360, szóval badarság PS3 vs Wii vitába belemenni, sokkal értelmesebb a PS3 vs Wii vs Xbox360 vita.

    Ami a játékokat illeti, a Wii sincs ám kitudja hogyan ellátva (pláne nem a magyar piac), februárban durván 6 (sonic, ssx blur, tiger woods, the godfather, Blazing Angels, MoH:V) értelmes játék jött ki, abból talán 2-3 hapható nálunk. Érdemes megnézni a PS3-as készletet, már most versenyképes a Wii-vel, sőt! Xbox 360-at meg ugye ne is feszegessük, már használtban is tengernyi játék van hozzá. (azt meg ne is firtassuk, hogy maga a Wii alig kapható, míg a PS3 igen)

    Summázva: azért a Wii egy nagyszerű, jól kivitelezett ötlet, de vannak egyenge (nagyon gyenge) pontjai és a konkurencia sem kismiska (sőt a konkurencia az elektronikai/szórakoztatóipat két igazi nagykutyája).

    Resistance Is Futile. You will be assimilated!

  • rudi

    nagyúr

    válasz laxius_ #457 üzenetére

    Szerintem nézz körül, mielőtt marhaságokat írsz! A PS3-nak csak ez európai premierje volt a napokban, távolabb már jó régen árulják, elég sok jó játék van hozzá. Badarság, hogy hiánycikk maga a PS3! Három kedvelt konzolos boltomból mind a háromban kapható, míg Wii csak egy helyen (és ez is nagy szó, hogy egyáltalán van)!. Játékokban ugyanez a helyet, nézz csak körül, vesd össze az elérhetőségeket mondjuk itt [link].

    Nekem bőven elég egy konzol, játszani szoktam rajta (már ha ráérek) és nem gyűjtöm. Az a ''2 konzolod van ugyanabban az árban'' duma szintén gyenge, mert kimaradt belőle, hogy nem ugyanabban az időben, hanem egy év késéssel.

    Resistance Is Futile. You will be assimilated!

  • rudi

    nagyúr

    válasz laxius_ #463 üzenetére

    Látod, de szövegértelmetlen vagy! Pro és kontra soroltam fel érveket az egyes konzolok mellett/elen, és felhívtam a figyelmedet, hogy mely dolgokban tévedsz (játékok és gépek elérhetősége).

    Megsúgom, nekem Wii-m van már jópár hónapja és nagyon szeretek játszni vele (már ha időm engedi), azért vettem, mert arra volt/van igényem, amit nyújt. Ha jó grafikájú, modern hagyományos konzolt akartam volna (mondjuk a PC-s játszás kiváltására), akkor biztosan nem ezt vettem volna, de mivel én a kontrollerbe szerettem bele és inkább ''társasozom'' mint lövök, Wii lapul a TV alatt.

    Minőség: hasonlítsd össze mondjuk a PS3-as és Wii-s Madden NFL 2007, Tiger Wodds PGA, NFS Carbon vagy bármely olnyan játék minőségét ami megvan mindkét gépen. Meglepődnék, ha a Wii-t hoznád ki jobbra, pusztán a látvány alapján, játékmenetben pedig ezek a játékok egyformák. Igyen, a Wii kontrollerére szabott játékokkal tényleg nem tudja felvenni a versenyt a két konkurens, Wii meg grafikában esélytelen. Ha ezt nem látod be, hát nem látod be.

    Resistance Is Futile. You will be assimilated!

  • Peat;)

    veterán

    válasz laxius_ #463 üzenetére

    Pfff attól hogy ez wii topik attól nem többi konzolt fikázó wii éltetés a témája...A 3 konzol közül a wii rendelkezik a legpofátlanabb árral. A leggyengébb cucc wiiben van, xbox1 technika (és nekem még ez is beszart-szerviz..., a doboza meg olyan fa*a hogy aki visszacsomagolja gyári állapotba a cuccost annak alapból nyomnám a mérnöki diplomát a markába) Kevés a játék rá, az ilyen félkész ps1! szintű játékokat ne soroljuk már be játéknak...a szar minőségű játékok wiin vannak, a sports és zelda az a 2 játék ami magas minőségű. Ennyi. Red steel rövid, cod bugos, far cry is bugos és csúnya...soroljam?
    Fórumokon egyre jobban az a stílus hogy akinek amije van az a király, de akkor helyet tévesztettél, egy fórum attól igényes ha a tulajok is belátják az adott konzol/eszköz hiábit és ezt meg is osztják a leendő vásárlókkal. Mind3 konzolnak vannak hibái, olyan hogy tökéletes nem létezik...a wiiben a kontroller ötletét fizeted meg ami egy szellemi termék míg a többinél a hardwert..ez sem mind1.

    A sok idegesítő smiley meg no comment, valszeg vagy tizenésves gyerkőc vagy aki védi a fehér kis dobozát a sok csúnya ps és xbox fantól vagy csak egy nintendot istenként tisztelő alkalmazott vagy egy kereskedő aki felhalmozta a wiit :)

  • kapcs-ford

    őstag

    válasz laxius_ #474 üzenetére

    Az nfs carbon tényleg jó? azért nem szedtem le mert azt írták hogy nehéz és béna az irányítása. :F

    Aláírás

  • Peat;)

    veterán

    válasz laxius_ #474 üzenetére

    A magyar hozzállást te produkálod az én értékrendemben de igazad van go Wii, maradjon életben a többi konzol között.

    NFS Carbont csak pcn játszottam, de nagyon nem tetszett, tipikus tucatjáték és a tesztek alapján a wii-n nem nyújt sok újdonságot. Az ilyen programokat én nem nevezem játéknak wiin :) lesz sokkal jobb tuti! Meg van már vmi új autós game, jó gyors játékmenettel és azt dicsérgetik :)

    [Szerkesztve]

  • rudi

    nagyúr

    válasz laxius_ #479 üzenetére

    A sok szmájlival, mások gyanusítgatásával (''biztos sony fizet'' dumával), érzésem szerint agresszív stílussal, számomra értelmetlennek tűnő állításokkal (pontosabban kinyilatkoztatásokkal). Eddig civilizált keretek közt folyt a diskurzus itt a topicban, nem akarta senki ráerőltetni másra az igazát, mindenki a saját véleményét tolmácsolta civilizált keretek kzött.

    Mivel házigazda vagyok, ezt akár figyelmeztetésnek is veheted...

    Resistance Is Futile. You will be assimilated!

  • Zenty

    őstag

    válasz laxius_ #485 üzenetére

    Hvaeri körbe sokkan dicsérik,de mondjuk tuti nem grafjaval üt :)

    [Szerkesztve]

    Guild Wars - Zenty a survivor

  • rudi

    nagyúr

    válasz laxius_ #489 üzenetére

    Teniszben is fel lehet menni bőven 2000 fölé. Mi itt a haverokkal többnyire 1500 fölött vagyunk (top player akármikor üti a gépet, 2000 fölött jár), de nem azért mert nem menne több, hanem mert inkább egymás ellen játszunk. Ami kemény dió, az a Baseball. A Bowling sem lesz olyan egyszerű móka a 2000 pont, nagy kihívás fullos 300-as menetet dobni - nekem még csak max 8 strike jött be egymás után, de majd gyakorolok.

    Resistance Is Futile. You will be assimilated!

Új hozzászólás Aktív témák