Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Baltazár123

    senior tag

    válasz tuki2200 #17146 üzenetére

    Azt felejted el, ha nincs relatív olcsó eshop vásárlási lehetőség, akkor átállok használt játékokat venni és ennyi. Ha nem kapkodok és jó áron veszem meg a használt játékot, akkor nem bukok semmit rajta eladáskor. Ennyi előnye mondjuk van annak, hogy a Nintendónál nincsenek akciók.
    60EURért én nem vagyok hajlandó játékot venni és nem is fogok és soha nem is vettem. Eddig 3 AAA címet vettem meg online, gold visszatérítéssel 14e forint körül a dél afrikai shopból. Nálam már ez is kb duplája, mint amennyiért XO-n szoktam venni "drága" AAA játékokat, mert ott gyorsan csökkennek az árak és nekem semmi nem kell azonnal, ráérek várni fél egy évet. Ennyi a történet. A Nintendo esetében a Mario Brost megvettem az induláskor, mert az árak úgysem csökkenek, ezt tudtam, sőt, mostanra 3e forinttal drágábban tudnám csak megvenni.
    Ez egyáltalán nem drága hobbi, csak Nintendóéknál az és a két másik konzol esetében is csak akkor, ha nem bírsz várni és azonnal induláskor veszel játékot.

    koncsik, bocs, nem neked szántam, csak tudom, hogy van ez és úgy általánosságban mondtam. Sajnos régebben beleálltam pár intel-amd vitába és hát igen....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák