Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mirci18

    addikt

    válasz Sirandrish #7040 üzenetére

    Szivesen válaszolok a kérdésedre.
    Amikor leírtam a véleményem akkor azért írtam le mert reagáltam az eggyik topiktárs gondolatára a csökkenő Japán konzolpiacról.
    Ezután jegyeztem meg az eladási számokat és azt hogy vajon miért bukott ez a cég ennyire meg szerintem a kézikonzolpiacon.

    Akkor lehet meg kéne próbálni a témához hozzászólni és nem a PS vitát ócsárolni amikor csak időd engedi. Szerintem jobban járnál vele. :K

    Hidd el így teszek majd mert annyira a gép nem érdekel csak számomra furcsa hogy az én negatív véleményem nem helyénvaló de egy-egy topiktárs komoly védőbeszéde egy olyan gép melett ami nem is Nintendo még se probléma.
    Eddig azt tartottam hogy egy jó vitánál van két vélemény két ellenvélemény pontosabban.

    De akkor ezek szerint itt a fórumon a negatív kritikának helye nincs.
    Pont mint a politikában ahol hangoztatják Magyarország jobban teljesít. Aki mást mond az meg hazudik.

    "A többiek és a te véleményed megértettem és tiszteletben tartom és majd ez alapján igazítom a véleményem"

    Ez megint mit jelent? Nekünk kell megformálni a te véleményedet? :U

    Ez pusztán annyit jelent hogyha gond hogy van psp Vita-ról véleményem és ez ennyi embert zavar de ez lehet más téma is akkor moderálom magam és nem erőltetem feleslegesen.
    Vagyis alkalmazkodok a tömeghez.Mert nekem nem az a poén hogyha itt a feszültséget generálom hanem az ha megvitatunk konzolos témákat.

    Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

Új hozzászólás Aktív témák