Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • aizen92

    addikt

    válasz Fkris #9762 üzenetére

    és elérkeztünk a legfőbb problémámhoz, mert teljesen egyetértek. Kb ugyanilyen akksi van mint N5-ben az iphone 6-ban és 6S-ben. Annyi hogy múltkor lemértem, kb 10-15%-kal bír többet, az iphone, amivel kitörölhetem a seggem.
    Így mi maradt? 3000 fölötti akksi? JAAA hogy az csak péklapátban van: iphone 6 Plus HATALMAS, utálom a kezemben tartani, "természetellenes". mi a megfelelő méret? természtesen hogy a Nexus 5 és vele ~ megegyező iphone 6.
    Konklúzió? Ha kis telefont akarsz akkor megszívod az akksit.
    Úgyhogy a +700 mah, új "energiatakarékosabb" proci, jobban optimalizált rendszer illetve hogy maradt a FHD, így inkább a 5X felé tereli a vizet......
    Ennél nagyobb méretet nem vagyok hajlandó használni.
    N6 is bent van az irodában, inkább játszok vele és pörgetem az asztalon ( pont középen dudorodik így tök jól lehet vele búgócsigázni :DDD) , mert kb annyira jó, használhatatlan egy kézzel.

    áhhhhhhhhhhhhh utálom az egészet.
    És talán MÉG ami 5X-re, az az USB type-C fast charge.
    Hajlandó vagyok lemondani az 5 óra üzemidőről, ha 10-15 perc alatt fullra feltölt a telefonom..... Ezt még érdemes lenne megfontolni véleményem szerint, persze ezzel kapcsolatba részletes teszteket olvasnék.

    (#9763) LógaGéza: tudom, de 5X-ben nincs QHD kijelző és ilyen proci, és az még mindig stock, optimalizált droid, android M-mel. értiiiiiiiiii :))

    [ Szerkesztve ]

    "The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

Új hozzászólás Aktív témák