Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • twine

    addikt

    :B :DDD

    Annyira megtetszett asszony Xiaomi Note 3 SE-je, hogy én is "beruháztam" egy 3/32GB-ra(B20LTE)...56-58000Ft magasságáért ez egyszerűen elképesztő vétel! Nekem biztos...mindenkinek mások a prioritásai...Párszor már említettem itt, hogy jó régóta "semmit" nem csinálok a telefonnal, csak GSM hívás,böngészés, kapcsolattartás pár felületen, és ami az utóbbi időben fontos lett a Phantom vezérlése!

    Na most ezekre tökéletes ez a készülék...
    N5 után egy csoda, hogy a házban is van térerőm, és mindenki hallja a hangom, ha beszélek! N5-nek itt volt nálam az Achilles pontja, hogy a telefonnal alig tudtam beszélni,mert vagy a térerő miatt szakadozott a hangom vagy a zajszűrés miatt...Állandóan a teraszra kellet kiállnom beszélgetni :((
    A fényerő,,,,,,végre látom napsütésben is, hova irányítom a Drónt! :DDD

    Na de nem is ezért írok, az itteni tagok többségének ennél hatványokkal menőbb készülékei vannak!(ezek csak nekem újdonságok)

    Ami számomra frenetikus az ez:

    Ez b+ az N5 után csodaszámba megy nálam! Hogy 5,5h kijelzőidő 4G és Wi-fi vegyes használattal, és még az aksim "félig van"! :DDD :C

    N5-ből kivettem a kártyát, és otthoni távkapcsoló lesz a projektor+Chromecast kombóhoz!
    Videostream for Google Chromecast, mindigTV, youtube,,,stb...
    Szóval még nem hagyom nyugdíjba vonulni ;]

Új hozzászólás Aktív témák