Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz Wesder #848 üzenetére

    Szerintem ez ugy fog kinezni, hogy ha eleg ember lesz, aki fizet day1 80 eurokat egy jatekert, akkor marad ez az ar, ha eleget esnek az eladasok, akkor nem. Oszinten szolva szerintem marad ez a 80 euros ar, aztan midnen letezo platformon ez lesz az alap AAA ar 1-2 even belul.

    Amiert erre az En reakciom az, hogy le se szarom, az annyi, hogy kb annyi tortenik, hogy eltolodik ket hettel/egy honappal az eddigi menetrend. Ertsd: Megjelenik, 80 penz. Eltelik egy honap, 50 penz (amennyiert regen nyitott), aztan meg egy-ket honap es ugyanugy fillerekert dobjak utanunk meg az online boltban is, mint eddig. Engem ez azert nem zavar, mert alapbol nem vagyok hajlando semmilyen jatekot megvenni az elott, hogy kijott volna legalabb 2-3 nagyobb patch. Amilyen allapotban ezek lenni szoktak megjelenes napjan, azert 5 eurot se fizetnek. 3 patch-el kesobb viszont akar 50-et is orommel, csak addigra meg mar altalaban kijon max 20 penzbol. :D

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

  • ldave

    félisten

    válasz Wesder #848 üzenetére

    Ez szinte biztos. Ahogy pl. az iPhone ára is 500$-ról indulva most már 700$-nál tart (alap modell) és minden Apple vásárló ezt elfogadja és örömmel fizeti akár minden évben, úgy itt sem várok mást. Jövőre még talán még lesz egy-két szomorkodó írás a témában, pár év múlva pedig 100$-t fizetünk majd az aktuális AAA játékért preorderben.

    A Slime draws near! Command?

Új hozzászólás Aktív témák