Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pötyi

    őstag

    Ott a probléma, hogy habár nem mondták, hogy minden eszköz örökké tart, de mégis van rá példa, hogy de. Ja, és főleg ne a több tízezer Ft-ba kerülő eszköz fosson maga alá! Az, amin MS embléma van, az itthon felső árkategóriában van.

    Az egyik kolléga említette az ARC egeret. Nekem is volt, sőt még mindig megvan a polc tetején. Imádtam, nálam nem a gumi rohadt le róla, hanem egyszerűen egy idő után nem csatlakozott! A led ég az alján, de nem küld jelet a szgépbe. Kész, vége. Pedig mocsok drága volt. Lehet, hogy nyugatabbra ezek a felső kategóriás eszközök is beleférnek a fogyóeszköz kategóriába, de a mi zsebünkhöz mérten ez luxus. Nem fociztam vele, nem dobáltam. Én is a rugósan záródó tartójában hordtam, kíméltem, óvtam. Jobban esett volna a pici szívemnek, ha mondjuk pár év helyett mondjuk pár évtizedig működött volna.

    Ezzel szemben az 1988-as, soros portos Genius egerem még mindig megy, pedig az golyós.

    (Ja, és van egy legendás, eredeti IBM "Model M" billentyűzetem. Na, abban van anyag! Először is olyan nehéz a fém-váz miatt, hogy azzal simán agyon lehet verni egy elefántot is. De annak gyakorlatilag soha nem fog tönkremenni egy gombja se.)

    QNX is cool!

Új hozzászólás Aktív témák