Hirdetés

Hirdetés

  • E61 blog 2. rész

    lo [Előző rész]Folytatnám a történetét a E61-nek. A sztereotípiákkal ellentétben még nem kerültem anyagi csődbe, és nem...

  • Színpadon a hardverzenekar

    ph A hangeszközöké és monitoroké a rivaldafény, de asztali gépekről, komponensekről, notebookról és egérpadról is szó esik.

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    válasz Botee17 #169 üzenetére

    Az mondjuk biztos, hogy nem fizetni valamiért olcsóbb, mintha fzetnél érte.

    Arra, hogy kipróbálj egy játékot, ott a demó, ha nem köt le, akkor a másolt lemez is pénzkidobás. Ha pedig annyira szar az egész, hogy egy év múlva már nem is érdekel, akkro meg pláne. Én például tök szívesen várok egy játékra egy évet, hogy lemenjen az ára. Mondjuk ehhez fel kell nőni annyira, hogy azzal játssz, ami érdekel, és ne azzal, amit a szomszédjóska is játszik, mert az a menő...

    Egyébként nekem a Heroes3 tetszik a legjobban a valaha volt összes játék közül, természetes, hogy már évek óta megvan eredetiben.

    Ugyanígy gyakorlatilag az összes kedvencemet megvettem már. Mondjuk az EA egy szemét banda, náluk a legnagyobb kedvezmény is csak a kb 4e Ft-os ár, de egy jobban sikerült NFS (Porsche Unleashed vagy Underground2), vagy az éppen nem legújabb NBA Live még ezt is megéri. Bár utóbbiból amúgy is a 2003 volt az utolsó használható darab.

    Drizzt: épp azt mondom, hogy egy játék már régen nem szükségszerűen 10000+ Ft. Egyszerűen nem kell midnenből a legújabbat megvenni, de annak, akinek a pé133 megvásárlása is gondot okoz, nyilván úgysem rendelkezik olyan hardverrel, hogy a legújabb játékok űberfasza effektjeit egyáltalán megjelenítse.

    Másrészt nálunk divat lett jól bespájzolni játékokból, ha kell, ha nem, ha tetszik, ha nem, egyszerűen azért, hogy elmondhassa a delikvens, hogy neki az is megvan. Külföldön egyrészt a célcsoport megteheti, hogy megvegye ezeket a játékokat, mert egyhavi zsebpénzéből kijön, másrészt meg megtanulta, hogy csak akkor vegye meg, ha tényleg tetszik neki.

    Egyébként minél több eredeti játékot veszünk, annál többet lehet majd megkapni használtan eredetiben, hiszen a fanatikusok, pénzesebbek (nem kívánt törlendő) megveszik, aztán ha nem jön be, eladják olcsóbban. Már elindult a trend, a használt piacon is egészen jó cuccokat ki lehet fogni, de ha megnézed pl a ebay-t, az valódi paradicsom játékrajongóknak. Most már csak azt kell kivárni, hogy a magyar pénzügyi, banki, postai viszonyok is éretté váljanak az ebay térhódítására.

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák