Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HEro

    tag

    sziasztok, külön üveget hol lehet kapni pipához? sajnos összetört :(
    mennyibe kerül külön csak üveg?
    esetleg van más anyaból is ami nem törik? vagy olyan üveg aminek szélesebb az alja? és nehezebben borul fel?

    Győrben lenne a legjobb ha tudnátok boltot mondani, köszi előre is!!!

    :)

  • HEro

    tag

    sziasztok, arra gonoldtam, hogy a szobám egyik sarkát kialakítom teázós vizipipázós sarokká
    vizipipám van már (kb 35centis), néha szoktam is pöfékelni itthon, de valahogy nem az igazi, még minidg szivesebben ülök be egy teázóba pipázni.

    na tehát 5leteket várok, hogy mivel lehetne olyan igazi vizipipázós sarkot varázsolni.

    180*90cm hely van nagyjából

    edidg amik eszembejutottak, egy szép festés a falra (esetleg mintákat, képetet ha tudnátok mutatni)

    egy frankó szőnyeg, meg egy 2személyes babzsák, és két pici egyszemélyes babzsák v puff.
    http://www.babzsaksziget.hu/babzsak.html
    itt találtam eddig a legolcsóbban. esetleg ha tudok olcsóbbat szóljatok :)

    és még a falra 2 mécses tartó valami olyan amiből nemtudom leverni a mécsest :D

    esetleg valami asztalka, aminek van egy lyuk a közepén, amibe beletudom állítani a pipát már egyszer törtem össze egyet, a félsz azóta is bennem van :D meg az asztal a teának is kellene.

    olyan 50e -t tudok erre csak szánni sajnos, tuodm h kevés, ezért lenne fontos h relatív olcsó dolgokból tudjam összehozni, de azért a minőség is fontos, tehát ne szakadjon ki pl a babzsák félév után.

    ha esetleg vannak jó 5leteitek, mit hogyan, és honnan szívesen várom.

    :)

Új hozzászólás Aktív témák