Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • delta9

    senior tag

    válasz joe69 #155 üzenetére

    nemtom, nekem az oakley tűnik inkább divatszemüvegnek:) a legtöbbjük az egyik barátom által ''légyszemüveg''-nek mondott alakú, nekem túl futurisztikus és sztem olyan egykaptafás (ez a..o matter sorozat?). én pont 3 éve vettem a guccit és még ma is sokan megdícsérik, és senki nem mondja rá, hogy ez egy 3 évvel ezelőtti divat...;) :P

    Ami nekem napszemüveg pl. (sorrend nélkül): Hugo Boss, Nina Ricci, Gucci, Guess, Smith, Givenchy, Giorgio Armani, Versace, Christian Dior, Valentino... esetleg még a Chevignon és a Dolce & Gabbana. Ami még tetszik, de a státusszimbólum jellege (és az ára:) ) miatt olyan izé...: Porsche Design és Jaguar.

    És ezek közül bármelyik 3 év múlva is az ami... És nyilván nem a leopárdmintás szőrkeretes extrém modellekre gondolok:)

    Meghát az egész ember függő is. Képzeld el, ha pl. de Niro v Jack Nicholson nem Gucciban v. Armaniban, hanem egy Half Jacket Oakley-ban jelennének meg, lehet, hogy a fotósok körberöhögnék őket. De hát mit lehet tenni ezek a színészek már csak az ilyen ''divatszemüvegeket'' szertik:)

Új hozzászólás Aktív témák