Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tbc2

    tag

    Ma megjelent egy cikk: https://www.portfolio.hu/gazdasag/20210426/otthonfelujitasi-tamogatassal-napelem-ezreket-erhet-kellemetlen-meglepetes-480322

    Ennek a végén a szürke "keretes" írásban mindenhol villamosenergia-VÁSÁRLÁSI szerződést írnak.

    Tegyük légyszi ezt tisztába, hogy akkor most minek kell 2021.06.30-ig befejeződnie.

    Nekem kész a rendszerem, le van cserélve az órám, tehát úgy gondolom, hogy nem vagyok veszélyben.

    Viszont ami szerződést kötöttem az ELMŰ Hálózattal, az egy Hálózatcsatlakozási és egy Hálózathasználati.

    Ezek közül melyik a Villamosenergia-vásárlási szerződés? Mert szerintem az egy harmadik.

    Én villamosenergiát jelenleg az MVM-Next-től vásárlok, és folyamatban van egy kereskedőváltásom az ELMŰ-Émászhoz (hogy aztán majd valószínűleg visszakerüljek a felvásárlás miatt az MVM-hez LOL). Ez a kereskedőváltás a napelem-felszerelés projekttől teljes mértékben függetlenül zajlik, és remélhetőleg le is fog addig záródni. De akkor most minek kell teljesülnie 06.30-ig? Az óracserének? Ami az ELMŰ-Hálózat ügye? Or am I missing something?

Új hozzászólás Aktív témák