Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Golota

    aktív tag

    válasz kcsa #11390 üzenetére

    Bár tény, hogy a Twist nem egy jól sikerült gumi, azért annyira nem gáz, hogy életveszélyesnek nyilvánítsuk. Nekem a legfőbb bajom vele, hogy a kialakítása miatt rázza a motort. Egyébként a Continental mint márka egyáltalán nem rossz, sőt! 2 motoromon és 2 autómon is volt már Conti és maximálisan elégedett voltam velük (Pl Wintercontact, ami évek óta minden téligumi tesztet megnyer és nem véletlenül.). A Trail Attack simán kiszolgálta a Triumph Tigert, lábtartóig lehetett vele döntögetni és rengeteget motoroztam vele esőben, hidegben szerpentineken is. Soha nem volt gond, jogosan népszerű a túraendurósok között. A Twist-ben már messze nincs ilyen bizodalmam, de a nyári időszakban teljesen eltűnt a majrécsík róla (ez nem volt cél, csak így alalkult). Hideg időben és esőben már nem érzem jónak, szerintem túl kemény, alig kopik.

    Félreértés ne essék: soha többet nem veszek ilyet, mert összességben csalódás (elsősorban a rázkódás miatt) és mindenkit lebeszélnék róla, mert klasszisokkal jobb gumik is elérhetőek ebben a kategóriában. Egy jó márka, gyengére sikerült gumija, de nem életveszélyes: 3 éve van fent és soha nem volt balesetveszély a gumi miatt.

Új hozzászólás Aktív témák