Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DigitXT

    nagyúr

    válasz huszi.gyb #10434 üzenetére

    Isten őrizz, hogy "értékeljem": ránéztem a 2006-os kínálatra és tényleg ennyiért
    próbálják eladni ezeket, de mivel nekem feléért se kéne, nem vagyok mérvadó a
    megítélésében, hogy korrekt-e ez az ár, vagy sem.:B (Csak azért nem mindegy,
    hogy Te diktálod a feltételeket, vagy Neked mondják, hogy ez van. Ami vevőként
    dörzsöltség, eladóként égbekiáltó szívatásnak hangzik. A korrekt alku persze a
    kettő között lenne valahol, ezt aláírom:
    ahogy én se adom a Maját 220-ba sem.)
    Valószínűleg van annyiért, csak az nem ez a masina: annyit nekem is megér.:DDD

    ON: voltam Gergőnél nem sokat tekert a karbin, mert elég jól be volt lőve már.:F
    Benyakúton közvetlen előtte megtankoltam: 5,8L. Kipu vége kormos, de arra azt
    mondta, hogy az lehet az olajfogyasztás miatt is: 3000 km-en pici már fogyott...
    Mindenesetre full melegen is pöcc-röff a gép most ("hangyaf*sznyit" szegényített
    rajta), de mondjuk a benyakúton, 75 fokos blokkal is az volt... Motorféken durrog.

    Jövő héten szabin van, szóval a Maját nem nagyon fogja állítgatni... Max. ha van
    rajta szerelőnyílás erre a célra (otthon megnézem), akkor (talán) hétfőn ránéz.:B

    https://hardverapro.hu/apro/ibike_mono_adventure_3000w_sok_extraval_elado/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák