Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • iceshark18

    csendes tag

    Sziasztok!

    Én most úgy jártam, hogy vettem egy Z3-mat, megvágtam volna nano-ra a sim kártyámat, de valami fura hosszúkás chip-el ellátott kártyám volt(a chip simán magában hosszabb mint az egész nano kártya) amúgy a hagyományos még nem perforált lap. Gondoltam biztos régi(pedig nem kb 4 éves) bementem a Voda-hoz, hogy dobálja a térerőt ki kellene cserélni, készséggel cserélték is, sőt "látom a HTC-d ebbe még jó a sima is, de ha újítasz ebből már ki tudod majd törni a kisebbet". Na mondom minden problémámat ilyen készséges ügyintéző intézze, királyság!
    Sajnos a csavar a történetben annyi hogy ugyan perforált a lap, de csak micro-t lehet kitörni belőle, viszont a chip megint ez a hosszúkás sz*r, tehát ebből sem tudok levágni anélkül, hogy magába a chip-be ne vágnék bele nem is keveset :((( /a céges t-com kártyám bezzeg már egy évvel ezelőtt is nano méretű volt)

    Ilyenkor mi van? Mi ez a hosszú chip-es sim? Valahol azt olvastam hogy ott nincs info a chip-en, de hát az már elég barbár vagdosás lenne. Most mehetek be a voda-hoz, hogy bocsi megpróbáltam ingyen, nem jött be megszívattatok ezzel a múlt századi kártyával itt a 7000 kérek egy nano-t? :O
    ötlet? :)

Új hozzászólás Aktív témák