Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kisbandima

    tag

    Sziasztok!

    Díjcsomagot szeretnék váltani és ezzel kapcsolatban lenne néhány kérdésem. B kategóriás előfizetésem van, aminek az első éve májusban járt le. Vodafone Tripláról szeretnék Vodafone 100 Plus-ra váltani. Ha jól emlékszem legutóbb (kb 3 éve) elég volt egy sms-t küldeni, hogy mire szeretnék váltani. Most azt találtam, hogy a honlapjukon keresztül is lehett itt (Számlázás/Díjcsomag módosítás). Most akkor csak annyit kell csinálni, hogy beírom a telefonszámom, az ügyfélbiztonsági kódom és kijelölöm, hogy miről mire szeretnék váltani, majd küldés? Illetve a díjcsomagváltás 625 ft-ba fog kerülni, mert nem magasabb kategóriás tarifacsomagra váltok (perszer csak ha jóváhagyják a váltást)? A számlázáskor a következő csekken ez hogyan fog jelentkezni? A váltás napjáig az aktuális tarifacsomag szerint fognak számlázni és utána már az új tarifacsomag szerint?

    Bocs, hogy ilyen alapdolgokat kérdezek, de a hazánkban lévő szolgáltatókból én már bármit kinézek. Lassan azon sem lepődnék meg, ha a díjcsomag módosítása az előfizetés meghosszabbításával járna.

    [ Szerkesztve ]

  • kisbandima

    tag

    Sziasztok!

    Azt szeretném megkérdezni, hogy ha küldök egy e-mailt az ugyfelszolgalat.hu@vodafone.com e-mail címre, akkor az egyenértékű-e azzal, mintha a panaszom a vásárlók könyvébe írtam volna? Természetesen az e-mail tartalma azonos lenne a vásárlók könyvébe írt szöveggel.

  • kisbandima

    tag

    Sziasztok!

    A Vodafone számlainformáció szolgáltatásával kapcsolatban lenne egy kis problémám. Előfizetéses vagyok (100 Plus). 15.-én felhívtam nővéremet és 32 percet beszélgettünk. Másnap gondoltam küldök egy sms-t a 1751-re, hogy tudjam, hogy kb hány percem maradt a 100-ból. Az sms szerint még 25 percem volt és a nettó egyenlegem 62 Ft. Azóta kb 30-35 percet telefonáltam. Ma megint küldtem egy sms-t a 1751-re. A fennmaradt perceim összesítve 0, ami érthető. A probléma a nettó egyenleggel van, ami 1022 Ft. Tehát van kb 30 perc, amivel a Vodafone nem tud elszámolni. Vagyis ha akar eltud. Ugyanis, ha a 16.-án elküldött egyenleginfóban még nem volt beleszámolva a 15.-ei beszélgetés nővéremmel, akkor tényleg valahol 1022 Ft körül lennék. Értem én, hogy ez csak tájékoztató információ, de amikor már ekkora az eltérés azt nálam nem így hívják.

    Megjegyzés: ebben a hónapban sms-t csak a 1751-re küldtem.

    Egy biztos, hogy erre a hónapra hívásrészletezést fogok kérni. Arra viszont kíváncsi lennék, hogy nektek mi a véleményetek erről.

  • kisbandima

    tag

    SZ4B: 2008 májusától vagyok előfizetéses. A 100 perc pedig bármely hálózatban lebeszélhető (természetesen belföldi hívásokról van szó).

    meroly,Oly: igazatok van, lehet túlreagáltam kicsit, hisz számlát még nem kaptam. Csak már régóta használom ezt a szolgáltatást és eddig nem volt semmi bajom vele. Ez viszont most mellbe vágott. Lehet ezek után inkább mellőzni fogom.

Új hozzászólás Aktív témák