Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mexel

    veterán

    válasz Viktor0610 #7690 üzenetére

    Nem akarok vitát nyitni, de én inkább úgy látom, hogy adnak valamit ingyen, amit ha nem mondok le fizetőssé válik. A szerződésemben anno nem volt szó arról hogy kötelező sms-t olvasnom, mert így lehet módosítani egyoldalúan az előfizetésem. Szerinted hányan nem olvassák még végig ezeket az sms-eket? Sokan. Éppen ezért csinálják. hH nem így lenne akkor miért így tukmálnák rá az ügyfelekre, miért fordítottt szerkezetben írnák le a lényeget? Éppen azért mert sunyi módon akarják elérni hogy legyen plusz bevétel. Miért nem olyan sms jött, hogy akinek kell az akció az küldjön sms-t? Nem így lenne korrekt? Pontosan tudják hogy van sok "nemtörődöm" ember aki rendkívül magasról ballisztikus ívben lesz@rja a reklámokat és szolgáltatókat, ők biztosan nem küldenek sms-t. Én más esetben sem küldök, egész hónapban van amikor 1-et sem. Inkább telefonálok ha akarok valamit valakitől. Talán ezért is olyan kedvesek ha reklamál ez miatt az ember, még plusz extrát is felajánlottak. Nem értem miért kell nekem sms-ezni ha nem akarok valamit? Mit szólnátok ha a bankszámlátokról a bank önkényesen utalgatna pénzt pl egy alapítványhoz, de ha nem akarod akkor kérd az átutalás leállítását. Nem inkább annak kellene kérni aki szeretne utalni bárhová? dehogynem, hiszen ez így működik, kivéve pl telefonszolgáltatók. (nem csak a voda)
    Na mindegy. Ha szerintetek ez így korrekt hát legyen, fejlődjön az ország tovább erre az irányba, őskövület vagyok, nem nekem való.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák