Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #76055552

    törölt tag

    válasz Daffni2 #67381 üzenetére

    1 a több sztoriból:

    Szolgáltató lényegtelen.
    Feleségem nevén volt 1 szám. Nevemre akartam venni, hogy elhordozzam másik szolgáltatóhoz.
    Bementem adategyeztetni. Szóltam a delikvensnek, hogy majd édesanyám nevénél figyeljen, mert nem a magyar helyesírás szerinti (egy ékezet hiányzik....kb. mint Karas Monika esetén...csak más vezeték+utónév).
    Megcsinálja az adategyeztetést. Ideadja a papírt...mondom neki, ez mi? Nem az okmány szerint vitte fel édesanyám nevét, javítsa...Ő most nem tudja, mert előbb ennek így kell lemennie a "rendszeren", jöjjek vissza 24 óra elteltével, és újra csinálja.
    Odahívattam a boltvezetőt.
    Megkérdezte a kollégáját, hogyan sikerült a mutatvány, hiszen hibát kellett volna dobjon a KEKKH.
    Válasz: nem sikerült elsőre, nem sikerült másodjára (naná hogy nem, hiszen ékezetesen akarta a b*f*sz, nem úgy ahogy az igazolványon volt) ezért bepipáltam a "külföldi okmány" mezőt, és így sikerült (persze okoska: mert az nincs összekötve a magyar nyilvántartással).

    Ennyit a "nem lehet megerőszakolni" kijelentésed margójára.

    [ Szerkesztve ]

  • sifarr

    senior tag

    válasz Daffni2 #67381 üzenetére

    Nem csak elméletileg!
    Jó, fogadjuk el.

    A rendszerhibák más kérdés.
    Melyik rendszerben?
    a) KEKKH-nél. Akkor minden szolgáltatónál jelentkezik a probléma. Nincs erről hír.
    b) Telekom. Ott van wwhy esete. A Voda mellett ott is a Telekom a másik résztvevő. Ha a Telekom rendszere a hibás, akkor a Telekomtól a Telenor/Digi felé is jelentkeznie kell a hibának. Erről sem hallani mint rendszerhibáról.
    c) wwhy esete aug. 12-én indult. A Voda átállása után, amikor elméletileg már rég mindennek rendben kellett volna működni. A kötelező, határidős (!!!) prepaid adategyeztetésre akkor adtak haladékot. Bizonnyal adategyeztetési rendszerhiba miatt. Kijavították, garantáltan? Ki tudja?

    Ha nem csak elméletileg kizárt (hanem gyakorlatban is), de a rendszerhiba más eset (=nem kizárt), akkor? :F
    Ez két, egymást kizáró állítás.

Új hozzászólás Aktív témák