Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • peugeotmate

    őstag

    válasz tibor23 #59507 üzenetére

    Én már két éve visszaváltottam előfizetésről kártyás csomagra. Eddig a Telenornál voltam havi 3800 forintért 3GB + 100 perces csomagban. Azonban időközben a hívásaim nagyrészét internetalapú telefonhívásokkal bonyolítom (Messenger, Whatsapp, Facetime, Zoom). Emiatt már a 100 percet sem merítettem ki mindig. Illetve kérdés nélkül megemelték a percdíjat 25 forintra.
    Azt is cáfolnám, hogy előfizetéses csomaggal jobban járnék. Havonta átlagosan 3 gb+ adatot fogyasztok és kb 50-100 perc között telefonálok. A Telekom Mobil S + 4gb díjcsomagja állt legközelebb igényeimhez, de elvetettem mivel ha túl lépem az 50 percet a csomagban akkor ott leselkedik a 37 forintos perc-és SMS díj. Illetve azt sem szeretem, ha megkötik hogy mely social-maps-zene appokat használhatom korlátlan adathasználat mellett, bizonyos funkciókat elérve. Ezért döntöttem a Tuti 5gb-os havídija mellett, plusz eltelefonálom azt az 50-100 percet. A flottás szerintem nem fair összehasonlítás, mert benne van hogy nem leszel tulajdonosa többet a saját telefonszámodnak (sicc!), illetve elég sok szerencse is kell, hogy bekerülj egybe. Vagdalkozásnak érzem a flottás és előfizus csomagokra való terelést részedről, mert a felhasználási szokásaimmal drágábban jövök ki bármilyen előfizetéssel. Én úgy vettem észre, hogy a szolgáltatók valamiért kedvezőbb csomagokat tudnak kínálni kártyás előfizetőknek mint a havidíjasoknak. Nem csak két éve, hanem most is ezt látom. És szerintem tökre nem kirívóak a felhasználási szokásaim, hanem inkább átlagosak ma már, vagy sokaknak nagyon hasonló.

    [ Szerkesztve ]

    meg

  • Boond

    addikt

    válasz tibor23 #59507 üzenetére

    Én úgy emlékszem van vmi adat újra, vagy hasonló opció, amit párszor lehet használni, a havi kereten felül. nyilván nem ingyen... De mivel ez engem nem érint...nem néztem. Az már egy másik történet...

    " Én úgy vettem észre, hogy a szolgáltatók valamiért kedvezőbb csomagokat tudnak kínálni kártyás előfizetőknek "
    Én úgy emlékszem a voda anno azért lépte meg a tuti/tuti+-t, mert neki így jobban megéri, fizetnie kell valamit a számok után stb, és ezzel még aktivitásra is jobban tudja ösztönözni az embereket.

    Előfizunál, meg mind1 mit csinálsz dől a lové. Itt, meg "aktivizálni" kell az embereket....

    "Vodánál meg 2015 óta 19 Ft a percdíj."
    Szerintem nem később vezették be. Legalábbis, én minimum 16-17-re tippelnék.

    "és egyedül a nejemnek tettem be egy Digi kártyát, mivel ő elég sokat beszél mobilon."
    akkor ő tuti ki maxolná a tuti+-t :D napi 10-15 perc után már meg is van a napi 300 ft.

    A digit, több okból nem vettem bele:
    1 nem elérhető nyilvánosan
    2. korlátozott a hálózata - jelenleg, előre láthatóan.

Új hozzászólás Aktív témák