Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr X

    veterán

    válasz Something_ #15482 üzenetére

    Ez azt jelenti, hogy lefuttatják rajta a Sony Ericsson frissítőjét, ami nem talál frissebb szoftvert, így csak újratelepíti.

    Mivel a hiba csak akkor jelentkezik, ha zsebben van a telefon, mikor a hívás érkezik, és nem minden esetben, "csak" 80% aránnyal, így kell egy pár próba, mire kiderül. Hozzáteszem, minden más esetben jól működik a szenzor, csak bejövő hívásnál van a hiba. A hibát minden esetben be tudtam mutatni javításra leadáskor a szervizesnek, rajta is van a papíron, hogy a hibát tapasztalta.

    Első alkalommal azt mondták, hogy kalibrálják a frissítéssel a szenzort, elhoztam, itthon kiderült, nem lett jó. Elfoglaltságok miatt pár nap múlva visszavittem, ráírattam a papírra, hogy frissítés után sem jó. Leadtam, 4 nap múlva jött sms, hogy mehetek érte. Átvettem, de azonnal produkálta a hibát. Így azonnal újra leadtam. Ismét 4 nap után sms, mehetek érte. Megint csak frissítés szerepelt javításként, pedig a papíron továbbra is ott virított, hogy az már megvolt. Elhoztam, mert helyben nem tudtam kipróbálni, és időközben megjelent egy frissítés a szoftverhez, gondoltam hátha. De ugyanúgy hibás.

    Itt tartunk most. Az első alkalom után mindkétszer azt mondták, hogy elküldik SE szervizbe, de ez nem történt meg.

Új hozzászólás Aktív témák