Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • enginev3.0

    félisten

    Voltam telekomnál. Kérdeztem, hogy ebben a hónapban még élő régi díjcsomagokra lehet-e telefont kihozni, majd közölte a csaj, hogy nem, azok már megszűntek. Bambán visszakérdeztem, hogy nem úgy van, hogy márc. 24.-től nem lehet online rendelni, viszont május 1-ig személyesen még igen? Erre közölte, hogy nem, április 1-től nem lehet sehogy, megszűntek, kész vége, be lettek vezetve az újak, azok vannak.

    Nincs ezzel semmi baj, a rohadt hangnemmel van baj, amit eszközölt, és persze hogy én magamban tudtam, hogy hogy van. Kimentem a boltból, még vigyorral az arcukon meg is kérdezték, hogy akkor ennyi? Mondom igen ennyi. Jártam egyet, közben megkerestem a weboldalon

    "A Move díjcsomagokat 2017. május 1-jével lezárjuk. Online megrendelésre 2017. március 24-étől nincs lehetőség. A Move díjcsomagok 2017. május 1-jét követően nem választhatók, és hűséghosszabbítás esetén a Mobil díjcsomagok választhatóak."

    visszamentem, számhúzás és minden nélkül odamentem a pulthoz, és elmagyaráztam, hogy az ügyfélszolgálatos is tudja, hogy mi a helyzet a cégnél, amit képvisel, és mondtam hogy nem kéne mindenkit átbaszni, mert rohadtul nem így működik a dolog, aztán habogott, hogy nekik nem így mondták, és eljöttem.

    Bocsánat az nem ide illő szavakért, csak úgy írtam, ahogy történt. 1 hónap alatt 3× próbáltak átverni, ami már rohadtul felhúzott, és nagyon kiosztottam az ott ülő, azelőtt büszkén sőt, rám mint vásárlóra nézve sértő módon tudását fitogtató csajra. Szóval jövőhéten bemegyek a helyi üzletbe, ahol kedves és normális volt az ügyintéző és ott megkérdezem mégegyszer ugyan ezt, hogy ő mit mond

    Egyébként eszméletlen, hogy se telefonon, se személyesen nem lehet ügyeket intézni, mert az ott ülő emberek egyszerűen vagy tudatlanok, vagy rosszabbak mint egy banki dolgozók hitel ügyintézés esetén, de szerintem inkább csak tájékozatlanok és tudatlanok, én ilyet biztos nem engednék meg

    A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

Új hozzászólás Aktív témák