Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • atosan

    addikt

    Sziasztok,
    Nagyjából tudom mi a teendőm, de a szakértők/tapasztaltabbak véleményét nagyon megköszönöm!
    Magentás vagyok, mivel a személyim nem magyar, ezért csak boltban vásárolhatok. Gondoltam édesanyámnak (természetesen az én nevemre a kedvezmények végett) kötök egy előfizetést, amit beleteszek egy régebbi tabletbe, csetelésnek jó lesz. Kértem mobi S + 4 gigát valami alap készülékkel. Ügyintéző pötyög, kinyomtatja, hogy ezzel együtt mennyi lesz az össz havidíj. Látom van ott egy új mobil L + korlatlan gigaerős net. Azt mondja az véletlen, csak átcsúszott a másik oldalra, csak informatív. Mondom ok, akkor mobil S + 4 giga. Mindez tegnap történt. Mivel mentem éjszakára dolgozni, nem foglalkoztam vele. Most átneztem az alkalmazásban és azt látom, hogy mobil L + giga net az előfizetés. Vandán átverekedtem magam, ügyintéző közölte, hogy ezt a boltban tudom visszamondani. Mondom tisztában vagyok vele, arra vagyok kíváncsi, hogy fizettetnek e velem kötbért, ugyan is 2 év hűség plusz készülék. Ő azt nem tudja. Sokra nem mentem vele.
    Véleményetek szeretném kérni! Milyen mozgásterem maradt ilyen esetben?
    Holnapi nyitásra foglaltam időpontot. Addigra szeretném összeszedni, hogy milyen ütőfegyvereket tudok használni, ha hisztiznének a boltban.
    Bocsi, hogy hosszúra sikerült!
    Előre is köszi! :R

    [ Szerkesztve ]

    Maine coon

Új hozzászólás Aktív témák