Hirdetés

Keresés

Hirdetés

  • A gépház modding sötét oldala. (rewrited)

    lo RGB? Világítós ventik? LCD kijelző a gépházban?Biztos láttál már ilyet és lehet, hogy használod is de utána néztél,...

  • 90 wattal tölt a Xiaomi 15

    ma Októberben tarthatja a márka a kínai bemutatót, hogy meglegyen az első Snapdragon 8 Gen 4-es telefon címe.

  • Shadows of Doubt teszt

    gp Vajon mennyire – és meddig – lehet szórakoztató egy véletlenszerűen generált detektíves játék? Végtelen mélységű összeesküvések várnak vagy csak felületes ügyek? Kinyomoztuk, mit is kínál ez az ambiciózus indie projekt!

Új hozzászólás Aktív témák

  • typical bro

    csendes tag

    üdv mindenkinek!

    egy kicsit furcsa kérdésem lenne, remélem valaki tud segíteni. adott egy psp 2004, amit most javítottam meg (törött lcd, pillanatok alatt kész lett). gondoltam netezek egy sort, és annak rendje és módja szerint mennék a wifinkre, de nem érzékeli. a hárombetűs szolgáltatótól most kaptunk egy router-modem 2in1 cuccot, laptop és okostelefon hiba nélkül működik, de a psp csak a wifree részét találja meg, azt is inaktívnak jelöli. a dolog poénja, hogy az összes szomszéd wifijét hiba nélkül fogja, egyedül az enyém nem látja.

    ha valaki rendelkezik a megoldás kulcsával, kérem ne habozzon válaszolni itt, vagy privátot írni, egri/gödöllői ember esetén sörrel tudom honorálni a segítséget :D

Új hozzászólás Aktív témák