Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zaskar

    senior tag

    válasz baluka6 #81688 üzenetére

    Szerencsére vannak ritka kivételek is. Én 4,5 évesen, 50 ezer km-el vettem a Laguna 3-ast, amit a cégünknél hajtott egy felsővezető hölgy. Ha nem ismertem volna az autót, természetesen visszatekerés gyanúja merült volna fel. De tudtam, hogy a hölgy csupán magáncélra használta, nem munkaeszközként, így mindössze évi 11-12 ezret ment vele. Ennek volt még egy pozitív hozadéka: az olajcserék hamarabb megtörténtek, mint 30 ezer km, mert a 2 év hamarabb eljött. Én mióta megvettem, 15 ezrenként cserélem. Az összes szervizszámlát megkaptam, szerencsére a közeli márkaszerviz a korrektebbek közé tartozik, ezt tapasztalatból tudom. Egy dolog volt csak, mit a hölgy hátrahagyott: a világos kárpitok rettentő koszosak voltak, pedig neki nem került volna pénzbe a takarítás😊

  • MC Pite

    veterán

    válasz baluka6 #81688 üzenetére

    Korrekt ára volt, a női tulaj nálam sem előny. 30, 60, 80, 91k-nál volt olajcsere. Teleszkóp akkor jó volt (hidegben rosszabb, és még csak engem zavar, nejem szerint jó ez még). Ezekszerint előző tulaj nem kapcsolgatta legalább havonta a klímát....
    Motorteret láttam, porvédőt nem, 1-2 karc és letört deréktámaszállítóval az átlag alatt volt 2-300-al. Meg a kosz, de azt carnext megoldotta átvétel előtt (ezek is rajta voltak a dekrás felmérőlapon, nyilván ezt kifizetették, és ennyivel olcsóbban ment piacra). Ebben semmi különös nincs, hibátlan autó nincs, max a szalonba (de sokszor az új se hibátlan).

    Állapotfelméréseket általában hanyagolom, mert ötből négyszer sz.rt sem ért, idő és pénzpazarlás volt (a fele, szembeötlő hibákat se jegyeztek fel, vagy egyszer ráijesztős mindent is felírós felmérést kaptunk).
    Ezt éppen el akartam vinni egyébként, de hétfő reggel hívtam őket ahogy felkerült, mondták ok, csütörtökre tudnak leghamarabb sofőrt aki elviszi erre (ha még meglesz). Ilyenre fel is háborodhattam volna, de mivel 4-5 hónapja volt hiredtésfigyelőn, és a mobilés felhozatalt is hetente csekkoltam, enélkül is tudtam hogy a benzines addig nagy eséllyel le lesz foglalózva.

    Keyless betét ha jól sejtem bentről pattintható ki?

    [ Szerkesztve ]

    <ELADÓ:új Bryton Gardia radar 32k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák