Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pguy

    csendes újonc

    Sziasztok!

    2 hete kaptam egy SMS-t a Telenor-tól, miszerint előfizettem egy bizonyos Fortumo piactéren a Gameloft játékára. Vírusfertőzésre gyanakodva visszaállítottam a telefonon a gyári beállításokat és ellenőriztem a Google Play és Telenor fiókomban fellelhető esetleges tételeket. Semmit sem találtam. Következő héten ismét SMS érkezett, miszerint az előfizetést meghosszabbították, aminek heti ára 1000 Ft és ismét egy link. Felhívtam a Telenort, ahol rövid keresgélés után azt mondták, ők látják a 2 tételt. Ahogy ők mondták "erre nagyon könnyű feliratkozni". (Letiltattam mindennemű vásárlási lehetőséget.) Mégis hol? Önszántamból nem iratkoztam fel, de jelenleg keresve sem találom hol kellene. Minden más egyenleg terhére történő vásárlásról megerősítő, figyelmeztető SMS-eket küld a Telenor, erről pedig semmit. A legérdekesebb, hogy a díjat a kizárólag mobilnet előfizetést tartalmazó SIM-re terhelte a hang alapú helyett. Milyen játék az, amit hetente új, egyedi linkről kell letölteni? Heti előfizetés, mint fogalom? Célzottan keresgélve láttam, hogy többen is panaszkodnak erre a mondvacsinált "előfizetésre", de megoldás és válaszok sehol sincsenek. Azóta is kapom az SMS-eket a sikertelen terhelésről. Ez az ügy elég gyanús számomra.

  • pguy

    csendes újonc

    válasz Viktor0610 #59747 üzenetére

    Pont az a fura, hogy az elküldöttek között sem volt semmi. Sőt, megerősítő SMS sem jött. Főleg ez a Fortumo nevű piactér a nagyon gyanús. Mik egyáltalán a telefonszámaik? Sehol semmi róluk. Az pedig szerintem 2018-ban külön nevetséges lenne, hogy hetente új linkekről töltsön le a felhasználó alkalmazásokat.

Új hozzászólás Aktív témák