Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • niti

    aktív tag

    válasz Neptunfű #3339 üzenetére

    A Családi Csomag az elméletileg állandó akció. Vagy nem is akció, hanem inkább szolgáltatás. Azon már én is gondolkoztam, hogy 6+3 vagy 6 vagy 3... És szerintem az új generációs kártyás az a Pannon Limit. Majd Viktor megmondja :)

    Dühöngő:
    A Családi Csomagon belüli egyik telefonszámról lemondattam az sms 80-at egy Pannon üzletben. Pont aznap este volt számlazárás. Másnap reggel jön is az sms, hogy törölték, tök jó. Csak éppen a párom is kapott egy ugyanilyet, holott az övén maradnia kellett volna.
    Oké, semmi baj, úgyis mentünk este a Tescoba, ismét bementünk a fent említett Pannon üzletbe, ahol most egy másik leányzó csücsült a pult mögött. Elmondtuk neki az esetet, mire ő mosolyogva, de inkább a lesajnáló stílusban közölte, hogy 1220... Nem is értem, miért nem borítottuk rá a pultot... Sokból tartott volna neki bekapcsolni ismét a szolgáltatást? Vagy ha valami technikai akadálya volt, akkor nem tudta volna ezt közölni?
    Személy szerint utálom a telefonos ügyintézést. Ő inkább csak azért van ott, hogy eladja a telefonokat? :F

    [ Szerkesztve ]

  • krystman

    őstag

    válasz Neptunfű #3339 üzenetére

    A Családi csomagot bármikor igényelheted, ez mindig van. 1db számlás előfizetés kell hozzá minimum, a többi lehet kártyás. Tudtommal 6db szám tartozhat 1név alá. Ha, van Pannonline elérhetőséged, bármikor csatlakoztathatsz új kártyát a családi csomagba. Egyébként, ha van a családba aki 26évét nem töltötte be, akkor választhatja a Djuice free generation számlás csomagot, aminek az ára 1300ft és ez mellé is megrendelhető a családi csomag. Nekünk is így van, megoldva. Egyébként említették, hogy a családi csomagnál ott kell lenni a két személynek, én amikor rendeltem, nem kérdeztek ilyet, hogy jelen kellene lenni a másik félnek is.

Új hozzászólás Aktív témák