Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ghandi

    aktív tag

    válasz Viktor0610 #23813 üzenetére

    Hát ezt azért valamennyire meg tudnám cáfolni...
    Ezt a telefont már cserélték de semmilyen engedély nem volt,csak hebegő-habogó ügyfélszolgálatos.
    Beadtam a telefont,azt mondták pár nap,max egy hét,küldeni fognak smst,persze cserekészüléket nem tudtak adni.Letelt a hét nem jött sms bementem.Nem jött a telefon,cserekészüléket még mindig nem tudtak adni.Megint eltelt egy hét megint bementem még mindig semmi,most sem jött vissza és megint nem volt cserekészülék.
    Egyébként most jövök rá hogy az elöbb rosszul irtam mert 2 hetet irtam,de valójában 3hét volt,bocsi!!!
    Na ekkor már kicsit ideges lettem ugyanis egy lestrapált régi készülékemet használtam ami alig birt ki egy napot aksi ügyileg,akkor kicsit kifakadtam a pult mögött ülö hölgynek,persze nem ordibálva csak ugy nyomatékosan hogy bocsi de elöször arról volt szó hogy egy hét azóta eltelt 3hét és még mindig semmi,cseretelefont nem tudtatok adni egyszer sem,de az előfizetés meg ketyeg,nekem ezt nem fogja jóváirni senki,meg ejnye-bejnye.
    Erre gondolt egyet a hölgy felált,megnézte a raktárkészletet,kivett egy uj ugyan olyan tipusú telefont,modosította a szerződésben az adatokat,odaadta az uj készüléket aksi és hátlap nélkül és elnézést kért a szervíz miatt.
    Nagyon remélem ez most nem igy fog menni mert nem akarok megint 3hétig a régi butafonomal rohangálni ami nem bír egy napot sem

    Elmélet és gyakorlat közt nincs különbség elméletben

  • Ghandi

    aktív tag

    válasz Viktor0610 #23813 üzenetére

    Bocsi nem kötözködésből irtam,Legyen igazad! és minél hanarabb! :)

    Elmélet és gyakorlat közt nincs különbség elméletben

Új hozzászólás Aktív témák