Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bozont

    veterán

    válasz club1 #22987 üzenetére

    Ez nem teljesen igaz. Ahol dolgozom (Budaörs) már van 4G, viszont a 3G jelerőssége sokkal jobb, maximumon van, míg a 4G-é jó ha eléri a felét. Annak ellenére, hogy elméletileg az LTE sokkal gyorsabb, 3G-n (H+) mégis jobb netezni, mert a késleltetés sokkal jobb. Sokkal dinamikusabb az egész.

    Az egy másik kérdés hogy ahol lakom, még nincs LTE, de ha lenne akkor is tök felesleges, mert abban a csomagban amiben én vagyok nem megy a 4G, meg amúgy 5/1Mbit -re van korlátozva. Ahogy nézegettem, csak a legdrágább csomagokban elérhető a 4G, ha van lefedettség.

    Más szolgáltatóknál nem tudom mi a a helyzet, de egyelőre felesleges erőltetni az LTE képes készülékeket, mire sokmindenkinek elérhető lesz (nem csak lefedettség szempontjából), addigra úgy is lesz legalább 1-2 készülékcsere.
    Böngészni meg youtube videót nézni a H+ is bőven elég, amire a legtöbb embernek szüksége van.

  • kokokka

    őstag

    válasz club1 #22987 üzenetére

    Ami hihetetlen, hogy úgy engedik reklámozni ezt a mobilnetnek nevezett szennyet Magyaroszágon, hogy ha valaki megnézi azt a reklámot, hát eszébe sem jut az a szó, hogy lefedettség. Mert azt sugározza felénk, hogy minden happy, vedd meg és azt csinálsz vele amit akarsz, de ez sem így sem úgy nem igaz. Ahol én lakom, ott csak 2G van. Ahol dolgozom, ott van 3G is. Székesfehérváron rengeteg helyen próbáltam már a H-s NET-et, de az semmire sem jó, csak levelekt olvasgatni. Mindegy hol és mindegy mikor használtam, eddig csak egy hulladék számomra az egész mobilnet rendszer! Az, hogy bizonyos kiváltságos helyeken jól működik a vásárlók 95%-át nem érdekli, mert attól még nem lesz jobb a többségnek. Otthon WiFi-n működik szépen a telefon, de ugye az ember nem ezért vesz okosat.....

Új hozzászólás Aktív témák