Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Katicza

    tag

    Nem tudom meddig tart ez a nagy hálózatfejlesztés a Yettelnél és azt sem mi várható utána, de egy ügyintéző mondta a napokban az egyik üzletben, hogy valami nagy dolog készül a háttérben, ami pár hónap múlva durran, mert eléggé le van maradva a konkurenciától a Yettel. Úgyhogy a háttérben valami készül. Közben ez a fejlesztés dolog is eléggé fura dolgokat produkál. Eddig nekem az Otthon net, általában teljesítette a 150Mb/s-ot. Általában 100-300 között mozgott. Viszont napok óta totál behalt. 20-40, néha 60Mb/s és már szinte 100 főlé sem megy, az nagyon ritka, hogy elérje. Írtam régebben, hogy látok 5G-t, de elég gyenge, néha ment fel 150-200 fölé, gyenge a térereje. Na az 5G szépen el is tűnt egy bő két hete, majd tegnapelőtt ismét felbukkant komoly térerővel. A sebessége lenyűgöző 1000 feletti. Tegnap és ma is folyamatosan mérem a magas értékeket, remélem ez már állandó marad. És a lakás minden helységében, a legeldugottabb zugban (csúszózsalús 5. emelet) is tartósan 800 felett van. Mobilokon már ez megy, és vicces, hogy az otthon net 20-40-es sebessége helyett ha a mobilt osztom meg akkor 500-600 között mérek laptopon is. Természetesen még az otthon net pró-t nem adja a lakcím ellenőrző, így nem tudok sajnos váltani, de legalább látszik a fény az alagút végén. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák