Hirdetés

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

  • Nyárköszöntő hardverszemle

    ph A desktop gép, notebook és ház nyomába sokféle periféria szegődik, sőt, még egy VR headset is tiszteletét teszi heti rovatunkban.

  • Ismét mozgásban a Where Winds Meet

    gp A kínai történelem és mitológia ihlette nyílt világú akció-RPG alkotás még mindig nem kapott megjelenési dátumot.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Clain

    tag

    Sziasztok !
    Egy kis off a telenorhoz ! :B :DDD Már 2-3 éve vagyok telenor előfizus ,ilyen flotta kedvezménnyel ! Bár igaz csak 2500ft-os a havidíj ,nekem 8-12eft os számláim szoktak lenni ,valamikor több ! És néhány hete küldtek ,egy "hűségprogram ajándékot" ,ami egy 500ft os kedvezményre jogosít fel egy 80-100eft -os készülék árából ,és persze írjak alá még tutira 2évet ! Szerintem no comment !!! :DDD :DDD :)) :))
    Pár ismerősöm mondta,hogy pl. t-mobile-nál kaptak un. hűségpontokat ,illetve aranykártyás kedvezményt ,és pár év után poton pénzért vásároltak telefont,hűségkedvezménnyel !
    Azért szerintem ilyen dolgokon érdemes elgondolkodni ,de lehethogy csak én látom így a dolgot ! :) :F

Új hozzászólás Aktív témák