Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _az

    senior tag

    na ez érdekes...

    az a tré, hogy én is nagyon kokettálok az rx-ekkel... namost itt töb tény is van...
    1. vótam múltkor a lurdíban, láttam egy optikát ott a mozi mellett és dzsuva szutyok drótkereteket árulgattak(silhuette vagy mi, lehet, hogy divat, de szarnak tűnt)... 60-ér... aztán láttam a soroksári ''ócsan''ban egy optikát, ahol minden 50%-al leértékelve... volt ott is armani csodakeret, egy rakás kaksi, drót... aztán ott megtudtam egy titkot...

    2. ...mégpedig azt, hogy miért nem akciós sehol az ókli... (ott is volt 1-2 keret) azér nem akciós, mert ha valaki akciósan meri árulni, attól megvonják az árusítás jogát! ti ezt tudtátok? leszakadt a pofám, rohadt kapitalisták... :D

    Ezek alapján viszont azt mondhattyuk, hogy mennyire megéri az ókli, merthogy milyen egyedülállóan szép(!!!) és masszív keretek.
    De akkoris 40 alatt nincs keret...

    viszont az fix, hogy eredeti lencse bele 60 körül van? mert be is szarok... és az a japán lencs az milyen árban lehet?

    szerk: tegyük fel, hogy megveszem a keretem az andrássí úton... ott rendelhetek bele pl japán lencsét???
    Ja és monnyuk ha kimegyek hollandiába, ott lehet, hogy olcsóbb??? :DDD:DDD:DDD

    [Szerkesztve]

    az

Új hozzászólás Aktív témák