Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kispéé

    aktív tag

    válasz mcs #1021 üzenetére

    Ez a topik halott, egyébként én is szeretném magam felkészíteni, tavasszal mennék középfokúra.

  • zsolthee

    senior tag

    válasz mcs #1021 üzenetére

    Az írásbelire valaki fel tud készülni könyvből, mert van megoldókulcs. Én szeretem, ha rávezetnek a megoldásra és agyalok is a jó megoldáson. Ráadásul a tanári magyarázat megértetett néhány dolgott velem, hogy mi miért éshogyan, így könnyebben megjegyzetem a szabályt mintha csak elolvasom a "megfejtést"

    Szóbeli: attól fostam a legjobban. Viszont amikor meghallottam, hogy a sok fiatal milyen "mereven" beszél, rájöttem, hogy jobb pozícióban vagyok. Képbe hoztam magam az aktuális témákkal amik a nagyvilágban folynak (BBC news) illetve a kollégámal beszélgettünk a minket érdeklő témákról. Ha egyedül vagy, néz sok yt-ot a kedvenc hobbyddal kapcsolatban. Ez nálam nagyon bejött. A vizsgabiztos benyalta a mézesmadzagot, mert a beszélgetést elvittük az online játékok felé. A beszélgetés fele erről szólt. :C Nem voltam zavarban és tudtam neki újat mondani. Ez azért abban a percekben nagy önbizalmat adott. :)
    Ha meg olyan képről kellene beszélned, amiről így első ránézésre 2 mondatnál sem tudsz többet, rizsázz! De szerintem ezt már sokan mondhatták. Percekig lehet beszélni a pl egy fűben fekvő, távolba meredő leopárdról.Feltételezgetés, sejtés, vélemény. Nem kell mindig a tényekről beszélni, csak kapcsolódjon a témához. Erről is van pár YT oktató video.
    Remélem segítettem valamennyire. ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák