Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • gyurma01

    tag

    válasz aleister #49306 üzenetére

    Privi ment.

    mr.dana: A d3000-ben nincs élőkép ha erre vagy kiváncsi, így nem tudsz "kompaktosan" fotózni csak a keresőn keresztül.

    [ Szerkesztve ]

  • #40935168

    törölt tag

    válasz aleister #49306 üzenetére

    Nem jobb, hanem többet kell korrigálnia, enyémnek 70-nél végetér a munka, annak meg ott kezdődik és 300-ig teljesítenie kell. Izmosabb, mondjuk így, tudod: enyém egy trabi, amaz meg egy büdös nagy ifa. :K

    És bizony az ifa fék nélkül is ránt :DDD már alapjáraton is..

    Szóval ez a "mérföldekkel" jobb nálam kérdőjel, ugyanis 4 stoppig jó a 24-70-é ezen a gyutávon, gyakorlatban 3-at lazán fog mind a photozone, mind a dpreview, mind saját tapasztalatom alapján, mindezt berántás nélkül. És csak jelzem, hogy másé is be-be ránt amikor indul, Canon kitobiban is láttam egy rántós és nemrántósat (sajátom nemrántós volt), 24-105-ben is pont egy ilyen, egy olyan volt kezemben anno (egy két éves és egy vadonatúj bolti modell) és kanyon 70-200 f/4L IS -ből is volt dolgom mind rántóssal, mind nem berántóssal.

    Csak óvatosan ezekkel a mérföldekkel, le ne robbanjon a végén az a brutál autó :DDD A hasonlat amúgy rossz, mert a fék nem bináris jellegű dolog, ergo nem tövignyomom vagy nemnyomom (mint a VC, ami vagy ON és megy fullon, vagy OFF és nem megy egyáltalán).. féknél vannak fokozatok és ha a brutál fékre finoman rálépsz, az bizony finomat fog, mert úgy kell lennie :K

    Egy szó mint száz, amit én csak jelezni akartam, hogy NEM minden VC hangos és NEM minden VC rántja meg a képet exponálás előtt. De ez is olyan, amit a tesztelési listára fel kell venni a boltban, mielőtt kicsengeti az ember a százezreket.

Aktív témák