Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rup1u5

    nagyúr

    válasz jokeph #47116 üzenetére

    Nincs kapacitás nálunk az IT részlegen a régi konfigok szétbontására. Állnak pár évig, aztán rendelnek egy nagy konténert és az összes régi, nem használt gépet beledobálják a többi kacattal együtt. Quadro-stúl, SSD-stűl, ahogy vannak. Kiszedtem egy másik, régi gépet is: valami tuning lga775-ös asus lap e8500-al, 2*2GB DDR2-vel meg egy GTX 285-el amit egy 1250W-os CM táp hajtott :DDD Elhoztam belőle a tápot, hátha el tudom adni és a ramokat CPU-t meg a Zotac 285-öst is csak mert szeretem a régi VGA-kat. :DDD

    X79-es platformom is azért lett 6 éve mert épp jó helyen álltam előző Londoni melómban mikor kidobtak egy komplett HP Workstation-t egy E5-1620-al meg egy Firepro-val. Pedig 6 éve az a konfig még nem kis pénzt ért volna. Abból sajnos csak CPU-t és VGA-t mentettem ki mert nem tudtam az egész gépet hazacipelni. Minden munkahelyemen lehaverkodok az ITsokkal! :DDD

    (#47118) HSM
    Mindjárt mérek is egyet mert kiváncsi vagyok.
    "Csak" 16GB volt benne de van itthon egy másik (szintén guberált HP) lga775-ös 16GB DDR3-al amiből rögtön kipattintottam két modult. 3 különböző féle ram van benne de nem zavarja. Most is ezen a Z400-on írok. Frissül a Win éppen.
    Milyen 6magost érdemes nézni egy ilyen antituning lapba?

    [ Szerkesztve ]

    Why don't you knock it off with them negative waves!

Új hozzászólás Aktív témák