Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ariel96

    tag

    válasz glutamin #11928 üzenetére

    Nyers disznóhús adása szigorúan tilos! A cicák egy vírusfertőzést kaphatnak tőle, és 48 órán belül elpusztulnak. Több macskakönyvet vettem, az egyiket egy állatorvosnő írta, ebben olvastam ezt. Ha valakit részletesebben érdekel, akkor előkeresem. :U

    Louro Mi szoktunk venni egy szelet marhacombot, ami még aznap el is fogy. (Régebben lefagyasztottam adagokat, de ezt nem annyira szerették.)

    Egy tálba forró vizet engedek a csapból, ebbe apró darabokra vágva beleteszem a marhacombot. Leöntöm a vizet, újra forrót engedek rá. Ez így megfelelő. A hőkezelt húsokért nincsenek oda (legföljebb amikor mi eszünk valamit, abból kérnek).

    A szárnyasok húsától jobban tartok a Salmonella miatt. Lehetséges, hogy megint olvasgatnom kellene a macska könyvet, hogy képben legyek. :U

    A TV-böl fölvett műsorok között, találtam olyat, hogy brit rövid szőrű cicák állatorvosi rendelőkben dolgoznak. Fogadják a betegeket, aztán a vizsgálatok alatt is jelen vannak, és megnyugtatják a pácienseket. Megpróbálhatom fölvarázsolni a PC-re az anyagot, ha érdekel.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák